Místní skupiny

MS Brno
http://brno.mensa.cz
brno@mensa.cz
Pavel Terber
předseda:
Pavel Terber
pavel.terber@mensa.cz
604 750 324

MS České Budějovice
http://budejovice.mensa.cz
budejovice@mensa.cz
Lucie Malechová
předsedkyně:
Lucie Malechová
lucie.malechova@mensa.cz
607 591 599

MS Hradec Králové
http://hradec.mensa.cz
hradec@mensa.cz
Věra Heřmanová
předsedkyně:
Věra Heřmanová
vera.hermanova@mensa.cz
721 333 979

MS Karlovy Vary
http://vary.mensa.cz
vary@mensa.cz
Petr Čavojský
předseda:
Petr Čavojský
petr.cavojsky@mensa.cz
724 046 888

MS Olomouc
http://olomouc.mensa.cz
olomouc@mensa.cz
Dušan Fürst
předseda:
Dušan Fürst
dusan.furst@mensa.cz
724 593 140


MS Ostrava
http://ostrava.mensa.cz
ostrava@mensa.cz
Hana Studenská
předsedkyně
Hana Vantuchová
hana.vantuchova@mensa.cz
737 903 740

MS Pardubice
http://pardubice.mensa.cz
pardubice@mensa.cz
Jana Hřebíčková
předsedkyně:
Jana Hřebíčková
jana.hrebickova@mensa.cz
465 532 851

MS Plzeň
http://plzen.mensa.cz
plzen@mensa.cz
Věra Hellerová;
předsedkyně:
Věra Hellerová
vera.hellerova@mensa.cz
604 537 994

MS Praha
http://praha.mensa.cz
praha@mensa.cz
Tomáš Nováček
předseda:
Tomáš Nováček
tomas.novacek@mensa.cz
737 121 520 

MS Prostějov
http://prostejov.mensa.cz
prostejov@mensa.cz
Ladislav Frankl
předseda:
Ladislav Frankl
ladislav.frankl@mensa.cz
603 932 788

MS Ústí nad Labem
http://usti.mensa.cz
usti@mensa.cz
Iva Berčíková
předsedkyně:
Iva Berčíková
iva.bercikova@mensa.cz
MS Zlín
http://zlin.mensa.cz
zlin@mensa.cz
Michal Blümel
předseda:
Michal Blümel
michal.blumel@mensa.cz




Kalendář AKCÍ
Po Út St Čt So Ne
červen
25. týden 2016
18.6. Západ USA 2016
27.6. Testování IQ dětí 5 - 7 (včetně) let, Horní Slavkov
28.6. Snídaně v Café Louvre
28.6. Pražský deskoherní večer
29.6. Putovní pátá středa MS Praha
2.7. Plzeň jede na CHRTÍ DOSTIHY
P1100878.JPG
Dolní oblast Vítkovic
DSC10973.JPG
Vysoké nad Jizerou 2011
PB307909.JPG
Finále Lo 2009