Místní skupiny

MS Brno
http://brno.mensa.cz
brno@mensa.cz
Pavel Terber
předseda:
Pavel Terber
pavel.terber@mensa.cz
604 750 324

MS České Budějovice
http://budejovice.mensa.cz
budejovice@mensa.cz
Lucie Malechová
předsedkyně:
Lucie Malechová
lucie.malechova@mensa.cz
607 591 599

MS Hradec Králové
http://hradec.mensa.cz
hradec@mensa.cz
Věra Heřmanová
předsedkyně:
Věra Heřmanová
vera.hermanova@mensa.cz
721 333 979

MS Karlovy Vary
http://vary.mensa.cz
vary@mensa.cz
Ronald Němec
předseda:
Ronald Němec
nemec@mensa.cz
603 971 171

MS Olomouc
http://olomouc.mensa.cz
olomouc@mensa.cz
Dušan Fürst
předseda:
Dušan Fürst
dusan.furst@mensa.cz
724 593 140


MS Ostrava
http://ostrava.mensa.cz
ostrava@mensa.cz
Hana Studenská
předsedkyně
Hana Vantuchová
hana.vantuchova@mensa.cz
737 903 740

MS Pardubice
http://pardubice.mensa.cz
pardubice@mensa.cz
Jana Hřebíčková
předsedkyně:
Jana Hřebíčková
jana.hrebickova@mensa.cz
465 532 851

MS Plzeň
http://plzen.mensa.cz
plzen@mensa.cz
Věra Hellerová;
předsedkyně:
Věra Hellerová
vera.hellerova@mensa.cz
604 537 994

MS Praha
http://praha.mensa.cz
praha@mensa.cz
Jana Veličová
předsedkyně:
Jana Veličová
jana.velicova@mensa.cz
731 882 361 

MS Prostějov
http://prostejov.mensa.cz
prostejov@mensa.cz
Jarmila Blahová
předsedkyně:
Jarmila Blahová
jarmila.blahova@mensa.cz
731 386 951

MS Ústí nad Labem
http://usti.mensa.cz
usti@mensa.cz
Iva Berčíková
předsedkyně:
Iva Berčíková
iva.bercikova@mensa.cz
MS Zlín
http://zlin.mensa.cz
zlin@mensa.cz
Lenka Stodůlková
předsedkyně:
Lenka Stodůlková
lenka.stodulkova@mensa.cz




Kalendář AKCÍ
Po Út St Čt So Ne
červenec
29. týden 2014
19.7. Letní camp pro nadané děti
20.7. Rodinná rekreace 2
21.7. Schůzka MS Brno
23.7. Testování IQ pro veřejnost
23.7. Turnaj v minigolfu
25.7. EMAG tour Švýcarsko
27.7. Rodinná rekreace 3
IMG_4599.JPG
Vysoké n. Jizerou
P4242725.JPG
FRANCIE
P9272718.JPG
Podzimní setkání 2012 - Zbraslavice