Chci zorganizovat testování

Pokud chcete zorganizovat testování ve vašem městě, Mensa ČR zabezpečí testujícího, testy a odpovědní archy. Tato organizační činnost je vhodná pro studenty nebo pracující, kteří se dobře orientují ve svém městě a mají kontakty nejlépe na školy a velké instituce. Pro Vás jako organizárora je to honorovaná činnost a tedy z toho pro Vás budou plynout následující úkoly:

  1. Nejdříve se dohodnout s testujícím podle svého výběru o místě a času (aby nedocházelo ke střetům v dané oblasti, případně aby se dalo zorganizovat několik testování v řadě v sousedních městech); první kontakt by měl proběhnout alespoň jeden měsíc před plánovaným termínem.
  2. Zajistit odpovídající místnost (vhodné kluby nebo učebny) – místnost musí být tichá a musí se nechat uzavřít (aby testovaní nebyli rušeni). Doporučovaný počet míst v místnosti je 20 až 50. V případě předpokládaného velkého zájmu je možno mít i větší místnost.
  3. Zajistit propagaci v místě konání (místní tisk, rozhlas, vylepování letáků), aby se testování zúčastnilo co nejvíce testovaných (náklady na testování se musí zaplatit – pronájem místnosti a náklady na cestu testujících, atd.).

Pokud z testování ve vašem městě vzejde dost členů Mensy, bude možno založit místní skupinu a rozvíjet činnost tak, aby vaším jediným pojítkem s Mensou nebyl její časopis.

Pokud máte zájem zorganizovat testování ve vašem podniku nebo na vaší škole, je to možné. Zkontaktujte testujícího dle regionu, opět zhruba jeden měsíc před plánovaným termínem.

Je nutno si uvědomit, že výsledek testu nebude dán k dispozici nikomu jinému než právě testovanému. Pokud bude chtít podnik s výsledky nakládat, je jeho starostí, aby si dohodl patřičný režim se svými pracovníky. Mensa ČR předá výsledek pouze testovanému.

V případě zájmu o testování ve vašem regionu se obraťte nejlépe na testujícího z vaší oblasti.

O testování ve vašem regionu se dozvíte pouze tak, že budete sledovat stránky Mensy - pokud se bude konat nějaká akce s testováním, na stránkách Mensy se to určitě objeví.Nové termíny testování
Po Út St Čt So Ne
říjen
43. týden 2020
24.6. Literární soutěž
27.10. Podzimní Mensa camp
27.10. Rozvoj intranetu
28.10. Plný pytel aktivit pro rodiny s nadanými dětmi - podzimní prázdniny 2020
30.10. Zrušeno - Brno - testování IQ pro veřejnost, 14+
30.10. Pravidelná schůzka MS Prostějov - zrušeno
31.10. Poznávání Lázní Bohdaneč
31.10. Prostějovský deskoherní večer
1.11. Uzávěrka časopisu Mensa
P1000653.JPG
KK LO Středočeský kraj 2016 foto Stáňa Valešková
logická olympiáda 21.JPG
Finále LOGICKÉ OLYMPIÁDY od A až Z
DSC04236.JPG
Cyklovýlet Podyjí 25.8.-1.9.2012