Historie celostátních setkání 1993 – 2016

Celostátní setkání jsou nedílnou součástí mensovního života, konají se již od podzimu 1993. Přinášíme stručný přehled míst a počtů účastníků. Příjmení účastnic jsou záměrně použita ta z doby konání setkání. 

Budeme moc rádi, pokud nám pořadatelé pomohou podle svých archivů doplnit a zpřesnit informace.

         
rok termín místo hlavní pořadatel účast výherce
2016 26. 10. - 30. 10. Plzeň Zuzana Kořínková 152 Jan Walla
2016 27. 4. - 1. 5. Teplice nad Metují Věra Heřmanová 133 Jaroslav Grepl
2015 27. 10. - 1. 10. Beroun Tomáš Kubeš 177-180 Zdeněk Pytela
2015 29. 4. - 3. 5. Malá Morávka Hana Kalusová 146 Petr Mazal
2014 17. - 21. 9. Podmitrov Pavel Terber 123 Magdalena Čavojská
2014 7. - 11. 5. Chřibská Petra Frumarová 121 Jan Gruber
2013 24. - 28. 10. Železná Ruda Věra Hellerová 101 Martin Sedláček
2013 8. - 12. 5. Rusava Tomáš Blumenstein 137 Zuzana Gruberová
2012 26. - 30. 9. Zbraslavice u Kutné Hory Pavel Oplt 130 Jiří Erbs
2012 4. - 8. 5. Mladějov, Český ráj Marta Heřmanová 108 Luděk Kovář
2011 27. 9. - 2. 10. Čeladná Hana Studenská 78 Marta Heřmanová
2011 4. - 8. 5. Vysoké nad Jizerou Jitka Fořtíková 116 Karla Kotková
2010 24. - 28. 9. pod Kletí Tomáš Hladík 65 Vladimír Malina
2010 5. - 9. 5. Kokořínsko Petra Frumarová 105 Petr Čavojský a Jiří Erbs
2009 16. - 20. 9. Čenkovice Zdenka Pániková 85 Martina Krosesková
2009 6. - 10. 5. Velké Losiny Tomáš Blumenstein 108 Jiří Erbs
2008 2. - 5. 10. Pasohlávky Pavel Terber 68 Hana Heřmanová
2008 7. - 11. 5. Bezdružice Jan Vaněček 63 Jan Gruber
2007 26. - 30. 9. Praha Patricie Řeháčková 72 Marián Zahradník
2007 4. - 8. 5. Bílý Potok Ladislav Nádvorník přes 90 Ludmila Kovářová
2006 27. 9. - 1. 10. Srní, Šumava Jana Hesová 62 Ludmila Kovářová
2006 4. - 8. 5. Kroměříž Tomáš Blumenstein 62 + 7 Ludmila Kovářová
2005 26. - 30. 10. Konopáč; Heřmanův Městec Zdenka Pániková 79 Michaela Maršálková
2005 5. - 8. 5. Vranov nad Dyjí Tomáš Blumenstein 76 Ludmila Kovářová
2004 24. - 28. 9. Mladočov u Litomyšle Zdenka Pániková 53 Ludmila Kovářová
2004 8. - 15. 8. Třemešek Václav Fořtík 38 neuvedeno
2004 6. - 9. 5. Pařez, Český ráj Tomáš Blumenstein 85 Ludmila Kovářová
2003 2. - 5. 10. Sněžné u Dobrušky Zdenka Pániková 70 Ludmila Kovářová
2003 30. 4. - 4. 5. Jedovnice Tomáš Blumenstein 65 Jiří Erbs
2002 3. - 6. 10. Dukovany Tomáš Blumenstein 54 Ludmila Kovářová
2002 2. - 5. 5. Hrádek u Ústí nad Orlicí Zdenka Pániková 58 Aleš Hodina
2001 27. - 30. 9. Svojanov Tomáš Blumenstein 65 Jaroslav Grepl
2000 19. - 22. 10. Karlov pod Pradědem Tomáš Blumenstein 58 Jan Walla
2000 4. - 8. 5. Račice nad Berounkou Jiří Bělohlávek neuvedeno Vlastimil Daněk
1999 21. - 24. 10. Šubířov Tomáš Blumenstein 36 Jan Walla
1999 6. - 9. 5. Bechyně Jiří Bělohlávek 71 Ladislav Nádvorník
1998 27. - 29. 11. Škrdlovice u Žďáru n. Sázavou Tomáš Blumenstein 35 Josef Khol
1998 8. - 11. 5. Sloup v Čechách Jiří Bělohlávek 53 Jiří Žára
1997 30. 4. - 4. 5. Petrov nad Desnou Aleš Okon neuvedeno neuvedeno
1996 30. 4. - 5. 5 Medlov u Žďáru nad Sázavou Jiří Bělohlávek 45 Pavla Bradáčová
1995 5. - 8. 5. Jičín Jiří Bělohlávek přes 40 Ludmila Lieberzeitová
1994 8. - 11. 9. Podhradí u Ledče n. Sázavou Jiří Bělohlávek neuvedeno ---
1993 9. - 12. 9. Hálův mlýn na Bílém potoce Milada Hánová 46 + 13 ---

Zpracovala Jiřina Vlková