Celostátní podzimní setkání

Kde a za kolik

Ubytováni budeme v turistické ubytovně v areálu autokempu Konopáč ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.

Cena noclehu je 145,- Kč/noc, cena polopenze 130,- Kč/den (dětské porce 100,- Kč/den), v sobotu počítáme s plnou penzí, tj. 170,- Kč/den (dětské porce 130,- Kč/den).

Registrační poplatek pro Mensany 80,- Kč, pro nečleny bude o 50,- Kč navýšen, děti do 12 let registrační poplatek neplatí.

Účast na celém setkání Mensana tedy přijde na 1220,- Kč.

Dětskou porci si nemusí samozřejmě objednávat pouze děti. Zvažte sami svoje možnosti a podle toho vyplňte přihlašovací formulář. V případě objednání dětských porcí, či v případech nemensanů, pozdě přihlášených, nebo naopak pokud se budete podílet na organizaci, bude cena alikvotně odlišná. Aktuální informace hledejte na této stránce, která bude průběžně aktualizována.

Autokemp Konopáč

Program

Čeká Vás jako vždy spousta her, soutěží, exkurzí, nebo prostě jen setkání se zajímavými lidmi. Pokud někdo z Vás chce uspořádat hru, kontaktujte nás a odměnou Vám bude, kromě příjemného pocitu z dobře vykonané práce, také odpuštění registračního poplatku.

 

Program bude zahájen ve středu 26.10. v 19.00 hodin !!!

Na čtvrtek nám pardubická místní skupina připravila několik možností exkurzí - hippologické muzeum v zámku ve Slatiňanech, loutkářské muzeum v Chrudimi nebo Vám může Honza Mazánek, předseda pardubické skupiny osobně udělat exkurzi městem Chrudim. Nedaleký Heřmanův Městec má také několik pozoruhodných míst, jako např. děkanský kostel na náměstí, zámek s parkem v anglickém stylu anebo židovská synagoga a židovský hřbitov.

Na pátek se připravuje hra týmů, není jisté, jestli se dá nazvat bojová, leč uskuteční se v exteriérech areálu, ve kterému budeme ubytováni a bude se jednat spíše o trénink mozkových závitů.

V sobotu budete mít možnost her a soutěží, které připraví ostatní účastníci a navíc budete mít spoustu volného časového prostoru na společné aktivity dle vlastního rozhodnutí.

Doprava

Na společné jízdě se můžete domlouvat na diskusním foru. Z Heřmanova Městce je to do areálu cca 2 km a je to pěkná procházka. Heřmanův Městec je snadno dostupný vlakem i autobusem.

Kontakty

Další informace o setkání, počtu přihlášených najdete na této webové stránce.

Vaše případné dotazy, návrhy a připomínky posílejte na email zdenka@mensa.cz, pište do knihy názorů nebo se neváhejte obrátit přímo na moji maličkost - Zdenka Pániková, tel. 465 535 434, mobilní 737 154 078 nebo 777 100 023 (tento bude dostupný až koncem září).