Jarní celostátní setkání – Velké Losiny 2009

Dovolte nám, abychom Vás všechny pozvali na letošní jarní setkání, které připravujeme po třech letech opět s prostějovským týmem. Vybrali jsme západní část Jeseníků, která Vás nadchne nejen krásnou přírodou.

 

Termín:

středa 6. 5. – neděle 10. 5. 2009

Místo:

Jeseníky, Velké Losiny, Rekreační středisko Losinka. Vzdálenost z Prahy 235 km, z Brna 145 km. Příjezd k areálu je možný nejen autem, ale i vlakem a busem. Ubytování si budete moci zvolit od dvoulůžkového pokoje v apartmánu až po nevytápěnou chatku. Snídaně bude formou švédského stolu, večeře jednotná se salátovým bufetem.

Druhy ubytování:

360 Kč / 300 Kč: Nocleh s polopenzí v moderních apartmánech (3 pokoje pro 6 osob) anebo dvoulůžkovém pokoji se soc. zařízením (28 míst).
325 Kč / 270 Kč: Nocleh s polopenzí ve vícelůžkových pokojích v hlavní a vedlejší budově se sociálním zařízení na patře (60 míst).
300 Kč / 260 Kč: Nocleh s polopenzí v nevytápěné dvoulůžkové chatce.
260 Kč / 220 Kč: Nocleh s polopenzí v nevytápěné čtyřlůžkové chatce.
Slevněná cena je pro děti do 12ti let. Děti do 3 let bez nároku na lůžko k ubytování nepřihlašujte.
Druh ubytování si zadáte přímo v registračním formuláři. Pokud bude některý druh ubytování obsazen, bude rozhodovat přihlášení na celou dobu setkání a pořadí přihlášení.

Schema programu:

Abyste věděli, z čeho si zhruba budete vybírat:
středa odpo, večer – příjezd účastníků, vítání, soutěže jednotlivců
čtvrtek dopo – exkurze do Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně
čtvrtek odpo – exkurze do Tvarůžkárny v Lošticích
čtvrtek večer – soutěže jednotlivců, rozdělení do týmů, týmovky
pátek dopo – exkurze do Ruční papírny Velké Losiny
pátek popo – Zámek Velké Losiny
pátek odpo – volno, přednáška
pátek večer – soutěže týmů i jednotlivců
sobota dopo – týmová hra v okolní přírodě
sobota podvečer – termální krytý bazén v Lázních Velké Losiny
sobota večer – soutěže jednotlivců i týmů
neděle dopo – soutěže týmů, přednáška
neděle popo – vyhlášení výsledků a loučení

Kromě toho každý den snídaně (ráno), večeře a večerní posezení nad deskovými hrami či u kytar. Každé ráno pro Vás bude připravený časopis s aktuálními informacemi, na konci CD s výběrem fotografií, můžete si také objednat tričko akce. A to nejdůležitější na závěr - ničeho se nebojte, jako vždy je celý program dobrovolný.

Pro nováčky:

Pokud jste členové a pojedete na své první celostátní setkání, budete mít o 100 Kč nižší registrační poplatek, ale tím naše nabídka pro Vás zdaleka nekončí. Všichni účastníci mají visačku se svým jménem, takže se nemusíte obávat, že byste si museli zapamatovat 50 nových jmen najednou. Na počátku programu bude soutěž pro nenásilné seznámení přítomných. Jana Votrubcová (ale i všichni organizátoři) Vám budou po celou dobu k dispozici pro jakékoli dotazy či radu a pokud o to budete stát, bude Vám přidělen patron z řad účastníků protřelých, který Vás nenechá sedět u stolu samotné. Ovšem hlavní pomocí pro nováčky bývají tradičně týmové soutěže, kdy společně se svým týmem řešíte úkoly, hledáte poklady a tak.
No zkrátka jsme chtěli napsat – přijeďte. Je tam legrace, dobrá nálada, podíváte se na zajímavá místa a setkáte se s neméně zajímavými lidmi.
Jana rovněž připravila seznam často kladených dotazů (FAQ).

Ceny:

Ubytování s polopenzí bude stát od 270 Kč do 360 Kč podle typu ubytování. Registrační poplatek 100 Kč, pro nečleny plus 100 Kč. Pro ty, kteří se přihlásí po uzávěrce anebo po uzávěrce změní datum příjezdu či odjezdu, plus 100 Kč. Pro ty, kteří připraví soutěž zařazenou do programu nebo se jinak zapojí do organizace, minus 100 Kč. Členové Mensy, pro které toto bude první celostátní setkání, minus 100 Kč.
V přihlášce si zadáte požadovaný typ ubytování, exkurze a další možnosti a vypočtenou částku po odeslání přihlášky, prosím, zašlete na účet č. 9668720287/0100. Uzávěrka přihlášek je 25. 3. 2009.


Na setkání s Vámi se těší přípravný tým z Prostějova ve složení Tomáš a Danka Blumensteinovi, Jaroslav Zavadil, Ladislav Frankl a Jaroslav Grepl.