Jarní celostátní setkání Mensy Kokořínsko 2010

Ahojda všichni,


Čas se nachýlil, a před vámi konečně leží pozvánka na jarní celostátní setkání Mensy ČR, které se bude konat v termínu 5. – 9. května 2010 (středa - neděle) v překrásném místě - CHKO Kokořínsko.
Během těchto dní vás čeká mnoho zajímavých her, testů, soutěží, exkurzí a výletů po okolí.

Ubytování je zajištěné v autokempu Kokořín. K dispozici 15 chatek s kapacitou 5 – 6 lůžek na chatku. Kompletní zázemí kempu. Pro zájemce a odvážlivce je tu i možnost stanováni. 

Ceny za ubytování jsou následující:

 

v chatce

mimo chatku (ve stanu)

osoba

200 Kč

50 Kč

dítě (do 15 let)

100 Kč

30 Kč

pes

0

30 Kč

auto

0

30 Kč

Polopenze (snídaně, večeře s polévkou) 180 Kč

Dětská polopenze 100 Kč

Plná penze 280 Kč 

Po domluvě je možné zajistit plnou penzi, vegetariánskou stravu i jiné vymoženosti. Je však nutné toto zmínit již v přihlášce. Pozdější žádosti nebudou akceptovány.

Drobná domácí havěť (rozumí se  pes) je v kempu vítána, pokud bude ochotna dodržovat pravidla kempu. 

Pro více informací o ubytováni - camp.kokorin.info .

Účastnický poplatek za setkání pro člena Mensy – 100 Kč, pro nečlena 150 Kč. Pro přihlášené po 20. 4. + 100 Kč. Děti do 15 let – bez poplatku.

Pokud si pro ostatní připravíte nějaký testík, hru, přednášku atd. bude vám registrační poplatek snížen o 100 Kč.

A co je na vás nachystáno?

Výlety po okolí nejen v podobě bojovky, soutěže, testy a exkurze ... Škoda Auto (čtvrtek dopoledne), a  ručně klepaný notopis (pátek dopoledne), návštěva Hasičské zbrojnice v Mladé Boleslavi (taktéž pátek dopoledne). Je ovšem nutné se předem přihlásit, jelikož jsme ve většině případů limitováni počtem účastníků. (postačující je zmínit zájem o exkurzi v přihlášce, a v případě Škoda auto uhradit vstupné spolu s platbou za setkání).

A trochu podrobněji:

Škoda Auto: V Mladé Boleslavi, doprava do Mladé Boleslavi autem, po továrně autobusem, délka exkurze - 3 hodiny, zahrnuje prohlídku muzea, výrobních prostor, maximální počet účastníků - 50, vstupné - 90 Kč (je třeba zahrnout do celkové platby  za setkáni). Exkurze se mohou zúčastnit osoby starší 12 let.

Notopis: doprava do Prahy opět autem, limitováni jsme pouze počtem učastníků – 20.

Hasičská zbrojnice v Mladé Boleslavi: v pátek dopoledne, max. 30 lidí.

Jak se tam dostanete?

Autokemp Kokořín je vzdálen přibližně 1 km od Kokořínského Dolu (vesnice), 50 Km na sever od Prahy, 50 Km západně od Mladé Boleslavi. 

GPS: N 50°26′05 E 14°34′53.

Pro cestující vlakem jsou kempu nejbližšími zastávkami Kanina a Mšeno (trasa Mladá Boleslav-Mělník), odkud se lze dostat pěšmo (Kanina – 4km po silnici, Mšeno – 6km po turistické trase), nebo po dohodě je možné vyslat vozidlo. Autobus lze potkat na této trase asi 2× denně.

Autobusem lze dojet do Mšena. A pokud bude správná denní doba tak i do Kokořínského dolu.

Co si určitě vzít s sebou?

Šátek, šňůru na prádlo, baterku, tužku, papír, pyžamo, deskové hry a hudební nástroje jsou vítány ... a nezapomeňte pytel dobré nálady.

Pro usnadnění prosím zašlete i preference na ubytování - pokud si s někým přejete, nebo naopak nepřejete bydlet. A jestli se chcete zapojit do týmových soutěží.

Ještě něco na závěr ... vzhledem, k omezené kapacitě lůžek v chatkách, doporučujeme přihlásit se co nejdříve. 

Platbu je nutné provést spolu s přihláškou na účet: 1408657123/0800. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození ve formátu RRRRMMDD (pro zjednodušení identifikace platby).  V případě stornování se nevrací účastnický poplatek.

 

Své dotazy můžete zasílat:

Ladislav Nádvorník, e-mail: Nadvornik@tuev-nord.cz, tel: 602 667 937

Petra Frumarová, e-mail: izira@atlas.cz, od 1.5. +420 739 417 957

Jarek Zavadil, e-mail: jaroslav.zavadil@mensa.cz,  tel: 603 359 361