Výsledková listina

Stáhněte si kompletní výsledky ve formátu XLS (47 KB)

Stáhněte si kompletní výsledky ve formátu ODS (33 KB)

VÝSLEDKY DRUŽSTEV

pořadí název lidí body družstva
1 Námořníci 9 80
2 Poutníci 10 77
3 Ostrované 11 68
4 Soptíci 11 64
5 Pěvci 11 63
6 Koumáci 11 60
7 Karbaníci 11 56
8 Zloduši 11 55

 

SOUHRNNÉ VÝSLEDKY JEDNOTLIVCŮ (1. - 50. místo)

Pořadí Jméno družstvo Účast Bodů/5 Bodů celkem
1 Čavojský Petr Poutníci 9 264 336,5
1 Erbs  Jiří  Ostrované 9 264 352
3 Kutálek Vladimír Námořníci 11 253,5 348
4 Blumensteinová Danka Námořníci 4 246 246
5 Beran Pavel Poutníci 13 244,5 353,5
6 Čavojská Magdalena Námořníci 8 240 286,5
7 Heřmanová Hana Námořníci 12 235,5 355,5
8 Adamec Ladislav Koumáci 7 229,5 262,5
8 Berčíková Iva Poutníci 11 229,5 315,5
8 Markesová Jitka Soptíci 12 229,5 377,5
11 Kotek Jan Zloduši 7 224,5 233,5
12 Martišek Karel Námořníci 10 222,5 286
13 Daněk Vlastimil Pěvci 6 222 235,5
14 Kubeš Tomáš Poutníci 7 217,5 226,5
15 Grepl Jaroslav Karbaníci 9 214 298
15 Kotková Karla Koumáci 7 214 241,5
17 Heřmanová Marta Zloduši 11 213 270,5
18 Smrčková Jana Pěvci 5 211,5 211,5
19 Kovář Luděk Karbaníci 5 208,5 208,5
20 Frankl Ladislav Pěvci 8 204 245,5
21 Kolovrat Petr Námořníci 10 201,5 235,5
22 Terber Pavel Koumáci 9 197,5 271,5
23 Roreitnerová Daniela  Poutníci 11 195,5 274
24 Vopálková Eva Soptíci 6 193,5 206,5
25 Oplt Filip Poutníci 11 192 223
26 Lounek Michal Soptíci 9 185,5 210,5
26 Šimková Zuzana Koumáci 12 185,5 272,5
28 Šírová Kateřina Ostrované 6 185 199,5
29 Hřebíčková Jana Koumáci 7 183,5 217,5
30 Pániková Zdenka Soptíci 8 182,5 199,5
31 Janovská Pavla Soptíci 6 181 182
32 Erbsová Eva  Poutníci 6 178 190,5
33 Ryba Miloslav Pěvci 9 177,5 207
34 Hrubý Tomáš Ostrované 7 175,5 191
35 Marečková Lída Koumáci 7 171,5 192
36 Kovář Luděk J Karbaníci 6 169,5 174
37 Gruber Jan Zloduši 10 168 206
38 Vančický Vladimír Ostrované 5 167,5 167,5
39 Horejš Jiří 0 5 166 166
40 Gruberová Jana Pěvci 10 165,5 234,5
41 Hladík Martin Pěvci 5 165 165
41 Votrubcová Jana Poutníci 8 165 184
43 Čepková Věra Ostrované 8 158 173,5
44 Blumenstein Tomáš Námořníci 3 156 156
45 Hubálek Ondřej Karbaníci 8 153,5 171
46 Sýkora Jan Ostrované 6 152,5 159,5
47 Poláková Zuzana Karbaníci 9 151 167,5
48 Kalus Čestmír Soptíci 6 150 158,5
49 Opltová Petra Soptíci 9 148,5 172,5
50 Petřík Ivan Soptíci 5 146 146

Stáhněte si kompletní výsledky ve formátu XLS (47 KB)