Podzimní celostátní setkání ve dvou ďolíčkách a na jednom kopečku

Milí vy,ty i ti všichni další, rád bych vás pozval na podzimní setkání, které se bude konat v termínu od 24. do 28.září tedy od pátku až do úterý (což je státní svátek) v jihočeském trojúhelínku s vrcholy vrcholem Kleť, Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem. Je připraven mix obsahující zážitky industriální (například exkurze v pivovaru Budvar), kousky historie (například českokrumlovský zámek) i zeleno-kyslíkové (procházky chráněnou krajinnou oblastí Blanský les). 

Ubytování je připraveno v rekreačním středisku pod vrcholem Kleť, které se podařilo zachránít před zchátráním skupině nadšenců. Je vhodné upozornit, že ubytování je pěkné s velmi chutnou kuchyní, v nádherné přírodě CHKO, plyne z toho ovšem i to, že zdejší servis je nižší než hotelový servis značek jako Hilton či Four seasons. O to však jsou místní přátelštejší a už se na nás teší.

Kde: Chata Pod Kletí

Dostanete se tam autem, nebo vlakem (vystupte na zastávce Holubov - vlak jede přibližně každé dvě hodiny z ČB) 

pro podněty i flame kontaktujte někoho z organizátorů a to:

tomas.hladik@mensa.cz, mobil:777 310 007   

carla.maia@mensa.cz, mobil:777 310 006

a náš inkognito guru zdenka@mensa.cz

INFORMACE O UBYTOVÁNÍ A AKTIVITÁCH VE FORMÁTU PDF

Platby posílejte na mensovní sběrný účet 5500450000 / 4000 (LBBW) jako variabilní číslo uveďte vaše mensovní id, jako specifický symbol 01009, pokud platíte za více osob, napište to prosím do poznámky a případně radši pošlete email, ať víme jak se má platba rozdělit

 

Tomáš Hladík (a další členové realizačního týmu)