Výsledková listina

Stáhněte si kompletní výsledky ve formátu PDF

VÝSLEDKY DRUŽSTEV

pořadí název lidí body družstva
1 Larimar 13 79
2 Mentolky 12 67
3 Meruňky 18 57
4 Zlatíčka 16 47
5 Plameňáci 13 45
6 Red Hot 11 43
7 Fialky 15 42
8 Ozdoby 15 31

 

SOUHRNNÉ VÝSLEDKY JEDNOTLIVCŮ (1. - 50. místo)

Pořadí Jméno družstvo Účast Bodů/5 Bodů celkem
1 Kotková Karla Larimar 9 321,5 390,5
2 Kovář Luděk  Mentolky 6 289,5 306,5
3 Roreitnerová Daniela Larimar 8 286 329
4 Markesová Jitka Mentolky 7 281 300
5 Berčíková Iva Meruňky 8 278 360
6 Kotek Jan Larimar 9 277 337
7 Heřmanová Marta Zlatíčka 8 274 328
7 Kubeš Tomáš Larimar 8 274 292,5
9 Mazal Petr Mentolky 5 272 272
10 Kubánková Marta Meruňky 8 269,5 340
11 Čavojská Magdalena Zlatíčka 8 266,5 339,5
12 Dřevíkovská Barbora Meruňky 8 261,5 316
13 Pelikánová Petra Red Hot 9 254,5 372
14 Martišek Karel Larimar 4 253 253
15 Gruberová Zuzana Mentolky 8 250,5 296,5
16 Berčíková Adéla Plameňáci 8 250 313,5
17 Čavojský Petr Plameňáci 7 248,5 290,5
17 Gruber Jan Zlatíčka 7 248,5 302
17 Hladík Martin Larimar 5 248,5 248,5
20 Čepková Věra Larimar 7 248 262
21 Přidal Ondřej Plameňáci 9 247,5 297,5
22 Hellerová Věra Meruňky 8 247 282
23 Švachoušek Vít  Zlatíčka 8 246,5 340,5
24 Kolovrat Petr Zlatíčka 9 246 305,5
24 Kovářová Ludmila Plameňáci 7 246 287
26 Tkaczyszyn Ladislav Plameňáci 8 245 338,5
27 Beran Pavel Zlatíčka 8 244 302,5
28 Malina Vladimír Mentolky 7 243,5 268,5
29 Frankl Ladislav Meruňky 8 239 301
30 Hřebíčková Jana Red Hot 7 238 289
31 Vavřinová Eva Ozdoby 9 237 312,5
32 Zavadil Jarek Plameňáci 7 231,5 256,5
33 Blumenstein Tomáš Mentolky 7 230 250,5
33 Čuprová Michaela Fialky 9 230 323,5
33 Hubálek Ondřej Mentolky 8 230 277,5
36 Grepl Jaroslav Meruňky 9 229 283
37 Jelínková Leona Zlatíčka 6 222 238,5
38 Erbs Jiří Fialky 8 218,5 275,5
39 Rak Jiří Meruňky 6 218 225
40 Cibulková Marie Plameňáci 6 214 234
41 Daněk Vlastimil Ozdoby 8 202 218,5
42 Heřmanová Hana Plameňáci 8 197,5 220
43 Vavřina Lukáš Ozdoby 9 196 255
44 Bohatý David Fialky 8 192 250
45 Kutálek Vladimír Fialky 9 191 271,5
46 Roreitnerová Míla Zlatíčka 6 188 198,5
47 Cibulková Marie ml. Ozdoby 7 181,5 202
48 Šimková Zuzana Red Hot 7 180,5 219,5
49 Mičica Petr Plameňáci 9 178,5 221,5
50 Hubálek Štěpán Larimar 7 177,5 188

Stáhněte si kompletní výsledky ve formátu PDF