Jarní celostátní setkání Mensy - Malá Morávka 2015

Malá Morávka

29. dubna – 3. května 2015

Horský hotel Moravice 

Jarního setkání Mensy ČR v Malé Morávce, jehož tématem byl seriál The Bing Bang Theory, se zúčastnilo celkem 146 osob. Soutěžící se mohli zapojit do 9 soutěží jednotlivců, soutěže týmů, absolvovat některou z nabízených exkurzí (Osram Bruntál, Pars Nova Šumperk, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Hedva Rýmařov, Odetka Vrbno pod Pradědem apod.), vyslechnout si přednášku o Star Treku, zahrát si některou z plejády deskových her, zazpívat si u kytary, zatančit si Country Line Dance, zajít si na výlet a v neposlední řadě se setkat jak s pravidelnými účastníky setkání tak se seznámit s těmi, kteří přijeli na setkání poprvé.

Díky patří všem autorům soutěží, také všem kteří nám pomohli při sobotní bojovce a bloku týmovýh soutěží a v neposlední řadě vám všem, kteří jste přijeli a vytvořili tak příjemnou a pohodovou atmosféru.

účastníci jarního setkání Malá Morávka 2015

 

Setkání připravil organizační tým z MS Ostrava (Hana Kalusová, Hana Vantuchová, Honza Slabý, Laďa Adamec, Jirka Šmach, Renáta Zelinová, Petr Vantuch a Čestmír Kalus).

členové organizačního týmu

 

 

Tabulky výsledků soutěží

 

 

Fotogalerie:

Pavel TerberZuzana KořínkováTomáš KubešJiřina Vlková

 

 

Program setkání:

Program jarního celostátního setkání Malá Morávka 2015

Od středy do soboty jsme o dění a programu setkání informovali i v tištěné formě (středa, čtvrtek, pátek, sobota).  

Středa 29. 4.

16:00  Příjezdy účastníků
18:00  Večeře
19:00  Individuální a seznamovací soutěže
20:10  GO - přednáška + individuální soutěž (V. Brázda)

 

Čtvrtek 30. 4.

  8:00  Snídaně
00:00  Exkurze v Bruntále, Rýmařově a okolí
18:00  Večeře
19:00  Rozdělení do týmů
19:30  Týmová soutěž
20:00  Individuální soutěž - Večerníčky (M. Tydrichová)
20:30  Individuální soutěž - Rozdíl věků (L. Frankl)

 

Pátek 1. 5.

  8:00  Snídaně
00:00  Exkurze a výlety do blízkého okolí
18:00  Večeře
19:00  Týmová soutěž
20:00  Individuální soutěž - Fyzika (T. Blumenstein)

 

Sobota 2. 5.

  8:00  Snídaně
  9:30  Týmová bojovka
15:00  Týmové hry
18:00  Večeře
19:00  Individuální soutěž - Kde jsem to už jenom viděl? (I. Berčíková)
19:40  Individuální soutěž - Deskohrátky (H. Kotinová)
20:20  Přednáška Star Trek (L. Adamec)
20:20  Jednání Rady Mensy ČR

 

Neděle 3. 5.

  8:00  Snídaně
  9:00  Focení
11:00  Vyhlášení výsledků, předávání cen