Jarní mensovní setkání v Teplicích nad Metují 2016

Teplice nad Metují

středa 27. 4. - neděle 1. 5. 2016

účastníci jarního mensovního setkání v Teplicích nad Metují 2016 

Letošního jarního setkání Mensy ČR v Teplicích nad Metují, jehož tématem byly železnice, se zúčastnilo celkem 133 osob. Snahou bylo, aby setkání nebylo ani přeorganizované, ani přeprogramované, a aby si každý v programu našel, co se mu líbí. Stejně tak měl zůstat po skončení večerních soutěží dostatek času na hry, povídání si s přáteli a prosté užívání si. Zkrátka naplnit naše hlavní krédo setkání: TĚŽKÁ POHODA.

organizační tým jarního mensovního setkání v Teplicích nad Metují

Setkání připravil organizační tým z MS Hradec Králové - Věrka Heřmanová, Marta Kubánková, Miloslav Ryba, Petr Luhan, Josef Brožek, Marta a Vítek Švachoučkovi, Štěpánka a Pavel Králíkovi a Jana Jezberová.

Penzion Metuje

Ubytování
Ubytování bylo zajištěno v penzionu Metuje v Teplicích nad Metují. K dispozici bylo 108 míst ve čtyř a pětilůžkových pokojích s příslušenstvím v budově (468 Kč/lůžko a noc s polopenzí) a dále 112 míst v čtyřlůžkových nevytápěných chatkách (237 Kč/lůžko a noc s polopenzí). 

 

Tabulky výsledků soutěží

 

Fotogalerie:

Společné fotky (Tomáš Kubeš)Petr MazalPavel ValentaTomáš KubešPavel Terber

Teplice nad Metují a okolí

Teplice nad Metují se nacházejí v oblasti několika skalních měst (Teplicko-adršpašské skály, Broumovské stěny, Stolové hory). V okolí Teplic se nachází spousta zajímavých míst. Chtěli jsme, abyste jich mohli vidět co nejvíc, proto jsme trasu bojovky oznámili předem, abyste si výlety mohli naplánovat a nechodili někam dvakrát.

Informace o památkách přímo v Teplicích nad Metují naleznete na webových stránkách obce

Na webových stránká