Výsledková listina setkáni Mallewood 2019


 VÝSLEDKY DRUŽSTEV

 

pořadí družstvo body
1 Warner 55,7
2 Universal 48,2
3 Dreamworks 47,6
4 Fox 46,9
5 TriStar 44
6 Paramount 43,9
7 Miramax 37,9
8 Barrandov 37,8
9 Lucasfilm 37,7
10 Columbia 37,4

 


 SOUTĚŽ FILM ROKU 

V soutěži Film roku porota složená ze zástupců jednotlivých družstev
rozhodla o následujícícm pořadí:

pořadí film družstvo
1 Jak krtek k Mense přišel Paramount
2 Mallewoodská tragédie Miramax
3 Mallewood 2019 Universal
4  S tebou mě baví svět (Mensa edition)  Fox
5 Píseň o zklamaných vyhlídkách Warner
6 Vzpomínky na setkání TriStar
7 Mistrovství Mensy v trojboji Barrandov
8 Film o filmu, který se nenatočil Columbia
9 Ďábel a advokátka Lucasfilm
10 Lost in time Dreamworks

 

SOUHRNNÉ VÝSLEDKY JEDNOTLIVCŮ (1. - 50. místo)

 

Pořadí Účastník Tým Body
1 Petr Mazal Fox 376
2 Tomáš Jelínek Fox 372,5
3 Martina Jeřábková Warner 364,5
4 Jan Walla Fox 356,5
5 Jan Hubert Pavelka Fox 355
5 Boleslav Vraný Dreamworks 355
7 Jan Keřábek Warner 345,5
8 Hana Sirůčková Barrandov 340,5
9 Antonín Mička TriStar 340
10 Pavel Beran Dreamworks 329
11 Sebastien Zikmund Warner 322
12 Jaroslav Dufek Fox 318,5
12 Kateřina Šírová Warner 317
14 Lucie Russnáková Warner 310
15 Zuzana Kořínková Dreamworks 305
16 Tomáš Blumenstein Universal 304
16 Jan Pytela Fox 304
18 Václav Soukup Paramount 303
18 Janka Unruhová Warner 303
20 Eva Vavřinová Universal 298
21 Pavel Terber Universal 292,5
22 Milena Zvědělíková Warner 289,5
23 Jan Ivanovský Columbia 288
24 Danka Blumensteinová Warner 286
25 David Jelínek TriStar 285,5
26 Pavel Valenta TriStar 285
27 Dagmar Srbová Barrandov 282
28 Petra Š. Holubová Paramount 280,5
29 Jana Havlová Universal 276,5
30 Lukáš Janda Miramax 275,5
31 Natálie Kaňáková Dreamworks 271,5
32 Barbora Nesládková Fox 271
33 Lenka Jandová Miramax 268
34 MIA Michaela Jánošková Universal 262,5
35 Pavla Janovská Universal 260,5
36 Karolína Jelínková Paramount 256
37 Jaroslav Grepl Barrandov 253,5
37 Irena Matoušková Universal 253,5
39 Lenka Filová Columbia 250,5
40 Marie Šírová Warner 248,5
41 Martin Blaha Miramax 245
42 Samuel Trhlík Fox 243,5
43 Radka Hronková Fox 242,5
44 Hana Kotinová Fox 240
45 Pavel Kubíček Dreamworks 235
46 Ladislav Frankl Lucasfilm 234,5
47 Martin Hladík Fox 232,5
48 Iva Berčíková Columbia 232
49 Zdeněk Pytela Miramax 230,5
50 Filip Kaňák Dreamworks 226,5

 

 

Výsledky jednotlivců ke stažení