Detail akce

Jarní lyžování v Dolomitech

25.03.2017 19:00 - 01.04.2017 10:00, Val di Fiemme - Dolomity (Itálie)
SIG Lyžování připravil pro všechny zájemce v termínu 25.března - 1.dubna 2017 ve Val di Fiemme (Dolomity) Jarní lyžování.

SIG Lyžování připravil v termínech 18. - 25.března a 25.března - 1.dubna 2015 (tedy v době, kdy je ještě krásný sníh a poloprázdné sjezdovky) pro všechny mensany i nemensany, jejich rodiny a přátele, lyžaře, snowboardisty i milovníky jarního alpského středomořského sluníčka tradiční Jarní lyžování.
Akce se tradičně koná ve Val di Fiemme, v Dolomitech.
Zde se nachází několik lyžařských areálů o celkovém počtu 93 sjezdovek všech obtížností, o celkové délce 115 km, obsluhovaných 46 lanovkami a vleky.
Ubytování máme za ceny od cca 2.600,- Kč na týden a osobu (za tuto cenu je ubytování v apartmánu pro 7 osob o 3 místnostech a 2 koupelnách/WC a kuchyňským koutem s myčkou nádobí), za malý příplatek (několik set korun) lze zvolit apartmán pro menší počet osob (např.apartmán 2 osoby je za příplatek 1.300,- Kč na osobu). V budově je zdarma k dispozici vířivka až pro 8 osob, sauna, multifunkční sprcha, malý relaxační koutek s lehátky, 3 posilovací stroje.
Uvedené ceny jsou platné pro termín od 25.3.; v termínu od 18.3.jsou ceny za ubytování vyšší o cca 25%.
Skipas na 6 dní, platný v celém Val di Fiemme máme za sníženou cenu cca 4.400,- Kč na osobu (cena na místě je cca 220 €). Starší děti a junioři, mají na skipasy cca 750,- Kč slevu. Pro menší děti máme zajištěny skipasy zdarma. Za příplatek lze objednat skipasy na 7 dní nebo skipasy, platné v celých Dolomitech (Dolomiti Superski, více než 1.000 km sjezdovek), bližší informace sdělíme na vyžádání.
Na přání lze se slevou 6% zajistit velmi kvalitní pojištění, zahrnuje automaticky i pojištění storna v daných případech viz pojistné podmínky.
Na místě se hradí pobytová taxa ve výši 2,- € / osoba starší 14 let / noc (zahrnuje např.používání skibusů apod.)
Osoby, které se v posledních 3 letech účastnily akcí SIG Lyžování, mají ze všech cen (včetně pojištění) slevu 3%. Veškeré ceny jsou předpokládané podle cen z minulých let a obvyklého každoročního nepatrného navyšování cen v místě. Budou upřesněny v průběhu léta. Do té doby jsou všechny přihlášky považovány za nezávazné. Po upřesnění cen budou všichni vyzváni k potvrzení přihlášky. V případě většího zájmu o shodný typ apartmánu rozhoduje pořadí nezávazných přihlášek, přednost však mají osoby, které vyjádřily vážný zájem již po skončení loňského lyžování.

Aleš Vencko, vencko@seznam.cz

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.