Detail akce

Druhá Exkurze do IndustraLAB

16.02.2018 16:50 - 18:30, BRNO - INDUSTRA
Zajímají tě inovace? Nevšední tvorba? Cool projekty? Tak se pojď s námi podívat do největších otevřených výrobních labodílen v ČR IndustraLAB.INDUSTRA je nezávislý neziskový kreativní hub koncentrující následováníhodné / inspirativní projekty z ČR i zahraničí do průmyslového srdce města Brna. Komunikační prostor ve kterém se setkává umění, design, věda, vzdělávání, inovace a občanská společnost.

INDUSTRA LAB je nejnovější jednotkou brněnského idea space Industra, největší otevřené dílny a laboratoře v ČR. Jeho součástí jsou dílny pro mechanické opracování, 3D tisk a sken, textil a design a laboratoře pro elektroniku, robotiku, mikroskopii a měření a VaV v oblasti IoT.

Výrobními laboratořemi nás provede ředitel a zakladatel Industry pan Pavel Stratil, za což mu velice děkujeme.

Na své si přijdou zejména lidé se zájmem o vědu a techniku, IT, strojní inženýrství, moderní technologie a kutilové všeho druhu.

kdy: pátek 16.2. 2018
čas: 16:50 - 18:30
sraz: v 16:50 u vjezdu do areálu (zde) nebo v 17:00 uvnitř v kavárně IndustraCoffee (po vstupu do areálu se dáte napravo a vejdete těmito dveřmi)
adresa: Masná 9, Brno (areál bývalých mrazíren)
mapa: Mapy.cz, Google.maps
MHD: zastávka Škrobárenská (BUS 64)
parkování: přímo před areálem
pozn: přijďte prosím včas, ve městě mohou být místy dopravní zácpy
pozn: v kavárně IndustraCoffee (Kavárna roku 2016) si můžete dát kávu, čokoládu, limonádu, sendviče a dorty (vše kvalitní a poctivé), a to lépe před exkurzí nebo případně i po exkurzi, orientační ceník zde

Exkurze je určena pro max. 25 přihlášených. Doporučený věk 14+. Je zdarma.

Akci pro vás připravil SIG Manager: Mensa, YouTube, Facebook

Stanislav Wolf, ing.wolf@seznam.cz, tel. 604 623 092

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.