Detail akce

Převážně nevážná přednáška o tom, jak se seznámit

17.06.2013 18:00 - 20:00, Brno - Restaurace Plzeňský dvůr, Šumavská 542/29a
Převážně nevážná přednáška o tom, jak se seznámit s opačným pohlavím pro matematiky, informatiky a programátory

Již třetí část nesmírně úspěšného turné Tomáše Kubeše po České republice se bude konat v Brně. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte!

Během tohoto zábavného večera stylizovaného do humoru známého z televizní série Big Bang Theory se dozvíte, čím se liší jazyk ženy od jazyka C++, jak zjistit, co si žena myslí metodou řešení soustavy rovnic s odhadem okrajových podmínek, jak vést úspěšnou obousměrnou komunikaci typu "tripple handshake" nebo jak vybrat vhodnou neverbální a emocionální reakci pomocí binárního rozhodovacího stromu. Nakonec zazní užitečné praktické tipy, jak postupovat při tzv. "electronic aided dating" (rozumějte psaní inzerátu na internetové seznamce).

Během přednášky si můžete objednat jídlo, přijďte hladoví (a nemusíte chodit střízliví).

Přednášet bude odborník z Evropské organizace pro jaderný výzkum Tomáš Kubeš. Kvůli úhradě cestovného (Praha-Brno-Praha) je vstupné stanoveno na 20 Kč pro členy Mensy s platnou průkazkou, 50 Kč pro ostatní. Vstupné se bude vybírat na místě.

Na akci je nezbytné se předem přihlásit. Počet míst je omezen na 40 osob. Přihlašovat se můžete i pod čarou - počítejte však s tím, že budete stát či sedět na zemi (cca 10 lidí se do salonku ještě vejde, ale asi už na ně nevyjdou židle).

Akce se koná od 18.00 hod v nekuřáckém salonku restaurace Plzeňský dvůr, Šumavská 542/29a, 602 00 Brno (http://www.plzenskydvur.cz). Po vstupu do hlavního vchodu se dejte doleva, projděte kolem jezírka s rybičkami, po schodech nahoru a znovu doleva.

Důležité upozornění: Herní předvečer a pravidelná schůzka MS Brno se výjimečně přesouvají do venkovní části restaurace. Po skončení přednášky (cca v 20 hod) se schůzka MS Brno přesune do salonku Plzeňského dvora.

Lenka Šnajdrová, lenka.snajdrova@mensa.cz, tel. 775 688 244

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.