Detail akce

Exkurze u PČR - speciální pořádková jednotka + antikonfliktní tým

19.06.2013 13:00 - 15:00, Brno - SPŠ Horní Brno
exkurze u brněnské Speciální pořádkové jednotky a ukázka práce Antikonfliktního týmu

Skončila nám Gambrinus liga a tudíž si policisté SPJ mohou na chvíli odpočinout, odložit helmy, štíty, taktické vesty, slzné granáty a jiná udělátka, kterými umravňují fotbalové chuligány a mohou se soustředit na jinou činnost z jejich širokého spektra působení. Dozvíme se jakým způsobem a za pomoci jaké techniky se provádí rozsáhlé pátrací akce po pohřešovaných dětech či seniorech, uvidíme výbavu těžkooděnce a dozvíme se další zajímavosti z jejich práce. Zároveň budeme mít to štěstí, že budou mít společné cvičení s pracovníky Antikonfliktního týmu, takže je tu další prostor na otázky pro zvídavé.

Určitě jste se někdy účastnili nějaké demonstrace a měli tudíž možnost se s tímto druhem policistů setkat. Ti moudřejší pouze s Antikonfliktním týmem, ti méně chytřejší i s těžkooděnci :-)

Sejdeme se 19.06.2013 ve 12:45 na konci ulice Horní před Střední policejní školou Brno, hned vedle hotelu Brno. Tramvají nejlépe 2,5,6 a 7 na zastávku Celní, od ní doprava nahoru, navrchu doleva a pak až nakonec.

Počet účastníků je omezen na obvyklých 20.

Kamil Sedláček, kiminator@seznam.cz, tel. +420 777596741

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.