Detail akce

Oslava 20 let výročí Mensa gymnázia, o.p.s.

10.10.2013, Praha 13 - Spolkový dům při Klubu Mlejn
Mensa gymnázium, o.p.s.oslaví 20 let trvání školy

Vážení členové Mensy, studenti, rodiče, učitelé, bývalí studenti, bývalí rodiče, bývalí učitelé, a přátelé školy!
Letos je tomu již 20 let, co existuje Mensa gymnáziu, o.p., dříve pod názvem Osmileté gymnázium Buďánka. Proto bychom rádi toto významné jubileum oslavili a zorganizovali přátelské setkání všech současných studentů, rodičů, učitelů, členů Mensy a přátel školy a všech bývalých studentů, rodičů, učitelů a přátel školy.
Proto Vás předběžně zveme dne 10. října na skvělou akci, která se bude konat ve Spolkovém domě při Klubu Mlejn na Praze 13. Na oslavě vystoupí jednak studenti školy, jednak hosté z řad V.I.P. osobností s programem hudebním tanečním, dramatickým a jiným a možná přijde i kouzelník. A protože bychom rádi při té příležitosti někomu udělali radost a pomohli těm, kteří to potřebují, rozhodli jsme se spojit oslavu s benefiční akcí a věnovat většinu výtěžku z akce na podporu nadace Dobrý anděl. Proto Vás všechny srdečně zveme na oslavu a doufáme, že se připojíte a společně s námi věnujete příspěvek dle svých možností na dobrou věc. Součástí oslav bude i výstava o historii a současnosti školy a nejzajímavějších prací studentů. Na své si přijdou i milovníci gurmánských zážitků, bude připraven raut a v případě příznivého počasí i grilování v přilehlé zahrádce. Pro děti bude ve venkovních prostorách k dispozici skákací hrad.
Na akci bude možno také zakoupit sborník o škole, kde se dočtete zajímavé informace z historie školy, o její současné podobě, o studentech bývalých i současných i o učitelích aj.
Také uvítáme jakoukoli podporu této akce, ať už ve formě pomoci hmotné, finanční, organizační či nabídky vystoupení či kontaktu na známou a zajímavou osobnost, která by akci svojí účastí podpořila a zvedla tak její návštěvnost, a tím i finanční výtěžek. Nabídněte svoje schopnosti, znalosti a zkušenosti a finanční příspěvky!
Veškeré Vaše nabídky na spolupráci, vystoupení či kontakty na zajímavé osobnosti a sponzory posílejte na e-mail zastupce@mensagymnazium.cz nebo volejte na 724141928 (Mgr. M. Fatrová).
Oficiální pozvánku s podrobným programem obdržíte nejdéle 14 dní před akcí.
Předem všem velice děkujeme za nabídky a těšíme se na Vás 10. října!!!!!
Chcete se po letech potkat se svými bývalými spolužáky, kamarády, oblíbenými učiteli? Šiřte tuto zprávu dál!
Děkujeme!
M. Fatrová, zástupkyně ředitelky
Mensa gymnázium, o.p.s.
Více informací na www.mensagymnazium.cz

Marcela Fatrová, zastupce@mensagymnazium.cz, tel. 724 141 928

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.