Detail akce

LaserGame Ostrava

28.06.2014 18:00 - 19:00, Ostrava - Zámecká 1936/18
Pro úspěch podobných akcí v jiných krajích rozhodli jsme se v Ostravské místní skupině, že se do této kratochvíle pustíme i my.

Hrací místnost je rezervována na 28.6. na 18.00 - na dvě "hry", jedna v 18.00, pak pauza, a pak další v 18.40 - prozatím pro 12 lidí. Cena je 95 Kč za osobu a hru, děti a studenti 80 Kč.

Sraz v 17.45 na uvedené adrese (nad Express Tescem mezi Elektrou a Masarykovým náměstím),
doporučuji tmavé sportovní oblečení a obuv na hru a vodu a ručník na potom. :)

Po akci se odebéřeme do některé z blízkých restaurací za účelem zhodnocení hry, občerstvení a doplnění spálených kalorií.

O LaserGame:
"Laser Game je pohybově zábavná společenská aktivita s prvky sci-fi. Hra je určena téměř pro všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Hru doporučujeme hráčům od 8 let, horní hranice není stanovena :) Když přijdete na X Laser Game poprvé, dostanete stručnou, ale kompletní instruktáž, domluvíte se jakou herní variantu zvolíte, nasadíte vesty, popadnete zbraně a jde se na to. Standartní délka hry je 15 minut a ač se to zdá málo, věřte, že se zahřejete a výborně pobavíte. Doporučujeme, vzít si s sebou sportovní oblečení na převlečení, sportovní obuv je podmínkou. Pro tento účel zde máme prostornou šatnu s uzamykatelnými skříňkami. Po hře dostanete kompletní a přehledné výsledky, o tom jak hra dopadla a můžete posedět, občerstvit se a popovídat si s kamarády v příjemném prostředí nekuřáckého baru.

Hrací plocha X Laser Game arény je přes 390m2. Je to tmavé sci-fi prostředí nasvětlené pouze UV a RGB diodami. Hlasitá dynamická hudba a umělá mlha dokresluje atmosféru arény, která se blíží počítačové hře nebo filmu, ve kterém však sami hrajete. V aréně se můžete schovat za množství rozličných překážek. Ty jsou však rozmístěny tak, že vás vždy z některého směru může někdo zasáhnout, „tady se nekempí!“ Dvě vyvýšené plošiny a taktický tunel navíc do hry vnášejí zajímavý herní prvek."
( z webu http://www.xlasergame.cz/ , kde naleznete i další info a fotky hrací místnosti )

Ladislav Adamec, ladislav.adamec@mensa.cz, tel. +420732414422

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.