Detail akce

Odpolední deskohraní - Geocaching event

08.11.2014, Česká Třebová - salonek restaurace Křib
Akce organizovaná SIGem Geocaching, kde hlavním účelem bude hraní deskových her

AQUA_ZP, veruskahk1 a Pateon za SIG Geocaching organizují v České Třebové Geocaching event nazvaný Odpolední deskohraní.

Akce proběhne v nekuřáckém salonku restaurace Křib v České Třebové dne 8.11.2014 od 13:00 přibližně do 22:00 a proběhne ve znamení deskových her, které hrajeme na našich setkáních a které zapůjčí členové Mensy, jejich přátelé a známí, místní skupiny či SIGy.

Momentálně je k dispozici: (seznam bude postupně doplňován i se jmény vlastníků): Activity gold edition (MS HK a Pce), Activity 2 (JH+PT), Take four (ZP), Scrabble anglický i český (ZP+PT), AZ kvíz (ZP), Othello (MS HK a Pce), Dixit (MS HK a Pce), Česko (ZP), Evropa (JH), Twister (ZP), My games (ZP), Vetřelci (ZP), Osadníci z Katanu (ZP a JH), 2x Abaku (J.Krys), Šestá bere (VH+PT), Český film (VH), Světový film (JH) Monopoly (VH), Ubongo (VH a JH), Česká hudba (JH), Tic Tac Bum (JH), Bang! (JH), Citadela (JH), Černé historky - groteskní příběhy (JH), Hexeto (JH), Genial (JH), Párty alias (JH), Abaku (JH), Pravěk (VH), Kronika panství (ZP), Žahour (PT), Černý Petr (PT), UNO (PT), Digit (PT), Zloděj z Bagdádu (PT), Da Vinčiho kód (PT), Mensovní pexeso (PT), karetní Scrable (PT), Cash flow (PT). A DDR! (PT)


Akce je určena pro dospělé i děti, na výběr bude možnost objednat si ze tří druhů jídla, pití bude také dostatek.
Bude možná výměna trackovacích předmětů, geopokec i geopivko, necháme vyrobit i eventové CWG, budete mít možnost poznat nové stejně postižené přátele.
Pokud někdo zapůjčí další z deskových her, bude vřele uvítán.

Po akci můžu po předchozí domluvě poskytnout pro omezený počet zájemců přenocování, případně je možné přenocovat v některé z místních ubytoven.

Akce je určená pro všechny, kdo si rádi hrají, geocachery i necachery z blízka i z dáli a má oficiální web adresu Odpoledni deskohrani

Zdenka Pániková, zdenka.panikova@mensa.cz, tel. 0737/154078

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.