Detail akce

Pomazánková párty, herní večer

01.02.2015 15:00 - 20:00, Brno - Helfertova 7
Přijďte si zahrát, ochutnávat pomazánky na Helfertovu 7. Výběr her i pomazánek je na vás ;)

Kde: Helfertova 7
Pro koho: Akce je vhodná pro dospělé a děti ve věku, kdy si užijí složitější deskovou hru
Jak se tam dostat: Pro auto se špatně hledá parkovací místo, obvykle je volno za rohem na ulici Černopolní směr vila Tugendhat.

MHD jezdí kolem celé čtvrti ze všech stran, nejbližší zastávka je Dětská nemocnice x3. Dále zastávka Schodová nebo nám. 28. října linky 67 a x5. Dále Tomanova linky x9 a 11 z Lesné, nebo druhá zastávka Jugoslávská linky x9 a 11. Ale i Zimní stadion linky 25 a 26.

Helfertova 7 je normální bytový dům, ale pozor, vedle něj je několik budov označených jako 7a, 7b, 7c i 7d. Ty to nejsou. Na zvonku je (nejen) moje jméno.

Od 14 se můžete trousit. Nejpozději od 15:00 se bude hrát a ochutnávat vaše vlastní pomazánkové výtvory.

Základní občerstvení (čaj, sirup, minerálka, voda) a pečivo dle počtu přihlášených bude k dispozici, ostatní (především pomazánku, která není podmínkou) si přineste sebou. Nejlépe včetně přezůvek (parkety).

K dispozici máme tyto hry: Kronika panství (2-4), Puerto Rico, Genial, Šestiměstí i s rozšířením, Kamionem po Evropě, bláznivé člověče, Twister, Diplomacy;), Cashflow, Finanční svoboda, Union Pacific, Sankt Petersburg, Abaku, Carcassonne, Super farmář, Bang (včetně mnoha rozšíření), Křížovka (hra se slovy), karetní Scrabble (s rozšířenými pravidly).

V přihlášce uveďte preferované hry včetně několika možností.

Počet míst omezen na 12!

Vladimír Kutálek, vlk@mensa.cz, tel. 777 184 284

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.