Detail akce

Saunování s dětmi v Brně

14.11.2015 09:00 - 12:00, Brno - Fryčajova 29, Obřany
Sobotní saunování a dovádění v bazénu

V sobotu 14.11. se sejdeme ve wellnessu 4comfort, Fryčajova 29, Brno-Obřany. Rozsáhlý komplex obsahuje několik saun, páru, solnou páru a bazén se slanou vodou a vířivkou. V sobotu v dopoledních hodinách probíhá program pro děti (je to jediný čas, kdy je dětem mladším 11 let povolen vstup), v saunovém dómě je snížená teplota a v 10.00 a v 11.00 probíhá pohádkový saunový ceremoniál.
Wellness je velmi moderní, krásný a luxusní.
Komu nevadí dětský křik a dovádění, může samozřejmě přijít i bez dětí. Saunový dóm je sice vyhrazen pro děti s rodiči, ale zbytek wellnessu včetně několika dalších saun je volně přístupný.
V sobotu chodí obvykle děti od 2 do 12 let, je ale vhodný i pro menší nebo samozřejmě i starší děti. Minulou sobotu jsme byli s 11ti měsíčním Davidem (vlastní pobyt v sauně jsme zkrátili na cca 8 minut) a líbilo se mu.
Vstupné pro dospělého je 239,- Kč; 1 dítě mladší 11 let na každou platící dospělou osobu je zdarma, každé další dítě mladší 11 platí 90,- Kč, dítě od 11 do 15 let platí 150,- Kč. Vše za 2:15 hod.včetně šatny, poté se hradí příplatek.
V ceně je 1 prostěradlo a 1 osuška, pro děti ručník zdarma (nevím jak velký, nikdy jsem nevyužil, dětem nosíme vlastní osušky) a na vyžádání pro děti osuška nebo prostěradlo á 20,- Kč.
"Dress code": Celý wellness je striktně bezplavkový, pro přechody lze na sebe dát prostěradlo, osušku, župan apod.
Šatny jsou oddělené, pokud jde rodič s dítětem opačného pohlaví, není samozřejmě problém být společně v šatně dle pohlaví rodiče. Na baru lze zakoupit drobné občerstvení a nápoje.
Wellness se nerezervuje, návštěva není organizovaná a každý si platí vstup sám na recepci.
Pokud si chcete užít prázdného wellnessu, přijďte na 9.00. Pokud chcete absolvovat oba ceremoniály a nechcete připlácet za čas navíc, přijďte později. Já s Emmou přijdu v cca 9.30 a odcházíme v cca 11.40.

Prosím o vyplnění přihlášky zde níže, ať je přehled o počtu zájemců. Členství v Mense není samozřejmě podmínkou. Po přihlášení pošlu doplňující informace.

web wellnessu:
http://www.4comfort.cz/saunovy-svet

Na setkání se těší Aleš a Emma Venckovi

Aleš Vencko, vencko@seznam.cz, tel. 603 859 549

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.