Detail akce

Pomazánková párty, herní večer

07.05.2016 14:00 - 20:00, Brno - Helfertova 7
Přijďte si zahrát, ochutnávat pomazánky nebo jen tak pokecat na Helfertovu 7. Výběr her i pomazánek je na vás ;)

Kde: Helfertova 7
Kdy: Akce začíná ve 14, nicméně pozdní příchody jsou možné, zvláště po domluvě. Akce bude končit dle účastníků, především dle účastnice Emmy (20:00 je odhadovaný nejzašší konec dle Emmy).
Pro koho: Akce je vhodná pro dospělé a děti ve věku, kdy si užijí složitější deskovou hru.
Jak se tam dostat: Pro auto se špatně hledá parkovací místo, obvykle je volno za rohem na ulici Černopolní směr vila Tugendhat, ale aktuálně je téměř celá černopolní se zákazem zastavení...

MHD jezdí kolem celé čtvrti ze všech stran, nejbližší zastávka je Dětská nemocnice x3, 5, 9. Dále zastávka Schodová nebo nám. 28. října linky 67. Dále zastávka Tomanova linky 9 a 11 z Lesné, nebo druhá zastávka Jugoslávská linky 9 a 11. Ale i Zimní stadion linky 25 a 26.

Helfertova 7 je normální bytový dům, ale pozor, vedle něj je několik budov označených jako 7a, 7b, 7c i 7d. Ty to nejsou. Na zvonku je (nejen) moje jméno.

Základní občerstvení (čaj, sirup, voda) a pečivo dle počtu přihlášených bude k dispozici, ostatní (především pomazánku, která není podmínkou) dle své chuti a potřeby si přineste sebou. Nejlépe včetně přezůvek (parkety).

K dispozici máme tyto hry: Kronika panství (2-4), Puerto Rico, Genial, Šestiměstí i s rozšířením, Kamionem po Evropě, bláznivé člověče, Twister, Diplomacy;), Cashflow, Finanční svoboda, Union Pacific, Sankt Petersburg, Abaku, Carcassonne, Super farmář, Bang (včetně mnoha rozšíření), Křížovka (hra se slovy), karetní Scrabble (s rozšířenými pravidly).

V přihlášce uveďte preferované hry včetně několika možností.

Počet míst omezen na 15!

Vladimír Kutálek, vladimir.kutalek@mensa.cz, tel. 777 184 284

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.