Detail akce

Exkurze do ÚPT AV ČR + fyzikální divadlo ÚDiF

03.11.2016 17:45 - 20:15, BRNO - Ústav přístrojové techniky Akademie věd ČR
Pojďte s námi ZDARMA prozkoumat šest laboratoří do Ústavu přístrojové techniky Akademie věd ČR a shlédněte představení fyzikálního divadla ÚDiF na téma světla a barvy!ÚPT AV ČR je výzkumná instituce zabývající se výzkumem fyzikálních metod, speciálních technologií a unikátních přístrojových principů ve vědních oblastech elektronové optiky a mikroskopie, nukleární magnetické rezonance, bioinformatiky a koherenční světelné optiky. Vytváří špičkové technologické prvky a postupy v oborech ultravysokého vakua, kryotechniky a supravodivosti.

ÚPT AV ČR pro mensany otevře laboratoře: Elektronová mikroskopie, Elektronová litografie, Speciální technologie, Nukleární magnetická rezonance, Nízké teploty a supravodivost, Laserová technika a technologie.

Na své si přijdou zejména lidé se zájmem o špičkové technologie, vědu a techniku, vývoj a výzkum a zvláštní efekty.

kdy: čtvrtek 3.11.2016
čas: 17:30-20:15
sraz: 17:30 před vchodem do budovy ÚPT AV ČR
upozornění: vchází se z ulice Královopolská
místo: ÚPT AV ČR, Královopolská 147, Brno-Královo Pole
mapa: Mapy.cz
parkování: dostupné v blízkosti budovy
MHD: zastávka Skácelova (TRAM 12, BUS 44,67,84, TROL 30)

Po exkurzi BUDE následovat představení divadla ÚDiF pro malé i velké. Téma pro letošní rok je: Světla a barvy. Budiž světlo! ÚDiF neboli Úžasné Divadlo Fyziky je skupina lidí, kteří se rozhodli bavit diváky fyzikou. Show dělají profesionálně a na evropské úrovni. Publikum je často aktivní součástí vystoupení a podílí se i na vysvětlení toho "jak kouzla dělají". Více na: www.udif.czAkce do ÚPT AV ČR i představení fyzikálního divadla ÚDiF je ZDARMA!

Akce je určena pro nyní 64!!! přihlášených mensanů, kteří si s sebou mohou vzít doprovod. Je vhodná i pro děti nad 9 let! Pro jistotu si prosím poznamenejte telefon organizátora akce, najdete ho níže.

Stanislav Wolf, ing.wolf@seznam.cz, tel. 604 623 092

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.