Detail akce

Pražská deskoherní silvestrovská noc

31.12.2016 18:00 - 01.01.2017 00:00, Praha 5 - Klub Tomovy hry (ex-Mephit), Arbesovo náměstí 14, Praha. www.tomovyhry.cz
Pravidelné setkání Mensanů s hraním deskových her, tentokrát speciálně místo úterka jako sobotní silvestrovská akce na celou noc.

Přijďte strávit silvestrovskou noc roku 2016 hraním deskových her. Začínáme od 18:00 a dokud bude chuť hrát, nebude se zavírat!

Pražský deskoherní večer se koná každé poslední úterý v měsíci, s výjimkou prosince, kdy se akce přesouvá na Silvestr a mění se v silvestrovskou herní noc. Ta letos vychází na sobotu.

Akce se opět koná v pražském deskoherním klubu Tomovy hry (ex-Mephit), který se nachází na Arbesově náměstí 14 (na Smíchově kousek od Anděla). Vstup do klubu (a na akci) je zdarma. V klubu jsou k zapůjčení desítky deskových her od jednoduchoučkých po extra složité (hity jako Carcassonne a Osadníci rozhodně nechybí), na akci můžete přinést i vlastní hry. Kdo donese pohoštění, dostane pochvalu :) Konzumace alkoholu je na akci povolena v rozumné míře.

Začátek akce je v 18:00, ale možno přijít i později. Do klubu se nejlépe dostanete tramvají na zastávku Zborovská nebo Švandovo divadlo a pak dojít pěšky, nebo metrem na Anděl a pěšky 7 minut, nebo autobusem č. 176, který staví přímo na Arbesově náměstí.

Kapacita akce je 24 míst. Zúčastnit se mohou i nečlenové Mensy. Možno přijít i bez přihlášení předem, ale nezaručujeme volné místo.

Seznam her k zapůjčení v klubu: https://www.tomovyhry.cz/praha-smichov/

Martina Magdová, tresserhorn@post.cz, tel. 777133881

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.