Detail akce

Rampoucháč 47. ročník

18.02.2017 08:00 - 22:00, Česká Třebová - Restaurace na Horách
Zimní trek zasněženou krajinou po lesích a kopcích nad Českou Třebovou prošpikovaný vědomostními, lehce sportovními a různě vykutálenými soutěžemi.

Pro drsňáky, trempy, zálesáky, romantiky, milovníky přírody, hudby a zábavy mám dobrou zprávu, že už počtvrté stavíme družstvo na 47. ročník Rampoucháče, aby jsme si to opět řádně užili a obhájili dobré jméno TO Malinovy Kudlanky :-)

Start i cíl cesty je v restauraci Na Horách, Česká Třebová, což je lesní hospoda jak z 19. století, kam se jezdila uchylovat Božena Němcová. Je tam možné zakoupit jídlo i pití, přesto doporučuji si připravit na cestu vlastní zásoby. Oblečení také doporučuji přiměřené s tím, že se budeme pohybovat několik hodin v kraji, kde je počasí touto dobou trošku chladnější, takže kulich, rukavice, teplé spodní prádlo, nepromokavá obuv a termoska či placatka s něčím záhřevným jsou nezbytné propriety.

Start je pro družstva postupný, od 9:00 hodin, od 8:00 by měl vylosovaný či demokraticky zvolený dobrovolník jít držet místa k sezení, trek trvá cca 4-5 hodin, vyhlášení pořadí je v 18:00 hodin a pak už vše pokračuje volnou zábavou na způsob country radovánek. Avšak ještě nikdy jsme tam nevydrželi až do konce. Možná proto, že jsme neměli dost tanečníků. Nicméně "never say never".

Z kapacitních důvodů jsou přihlášky uzavřeny, ubytování je již zarezervováno pro účastníky minulých ročníků akce. V případě, že by jste se chtěli akce také zúčastnit nebo nás přijít podpořit a nepožadujete ubytování, prosím, kotaktujte mě a domluvíme se.

Sraz účastníků bude opět v pátek Kavárně Eva (N 49°54.09418', E 16°26.73595') v 18:15 - salonek nahoře vzadu, naproti výčepu po schodech nahoru. Jídelní lístek


S sebou na akci si nezapomeňte nějaké opékáčky, termosku na teplý čaj a vybraní jedinci spacák a karimatku.

Album z 46. ročníku Jana Č.Album z 46. ročníku PavelAlbum z 46. ročníku AlenkaAlbum z 45. ročníkuAlbum z 45. ročníku - Jana Č. RajčeAlbum z 44. ročníkuAlbum z 43. ročníku
V případě jakýchkoli dotazů, námětů či připomínek neváhejte mě kontaktovat.

Těším se.

Zdenka Pániková, zdenka.panikova@mensa.cz, tel. 0737/154078

Zdenka Pániková, zdenka.panikova@gmail.com, tel. +420737154078

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.