Detail akce

Úniková hra Útěk ze žaláře / Hackerovo doupě / Tajemná pracovna

22.04.2017 16:50 - 18:30, Ostrava, Smetanovo nám. 1180/7 - THE CHAMBER OSTRAVA
Zkusíme prověřit znalosti i schopnosti i to, jak dokážeme reagovat na neočekávané situace.

Sejdeme se v sobotu 22. dubna v 16:50, následně se rozdělíme do skupin podle toho, jestli vás více láká Hackerovo doupě, Tajemná pracovna nebo Útěk ze žaláře. Vaše preference můžete naznačit v přihlášce. Po hře se můžeme podělit o zážitky buď přímo na místě nebo v blízkém okolí.

Cena: 100 Kč za osobu a hru.

Vzhledem k zájmu jsem rozšířili nabídku i o

ÚTĚK ZE ŽALÁŘE
(obtížnost 60 %)
Středověký žalář je vysoce atmosférická úniková hra plná překvapení, nečekaných hádanek a neotřelých řešení. Od začátku do konce na vás bude dýchat tíživé prostředí autentického, stovky let starého vězení plného děsivých nástrojů a stop po mnoha nešťastnících před vámi. Dojde nejen na Váš mozek, ale i na šikovnost a zručnost!
Vystupte ze své komfortní zóny a zažijte únikovou hru, která nabízí více než jen dumání nad číselnými zámky a papírky s rébusy!
Útěk ze žaláře zařazen mezi nejlepší únikovky

!!! VOLNÁ MÍSTA JSOU JEŠTĚ NA ÚTĚK ZE ŽALÁŘE,
MÍSTA NA HACKEROVO DOUPĚ I TAJEMNOU PRACOVNU JSOU ZAPLNĚNA !!!


HACKEROVO DOUPĚ
(obtížnost 95 %)
Zažijete vzrušení z řešení a překonávání nástrah, které na vás čekají. Hackerovo doupě je kombinace akčního filmu, Pevnosti Boyard a klasických únikových her. V této hře hraje hlavní roli týmová spolupráce, důslednost, všímavost, a to hravým a zábavným způsobem. Zjistíte do 60 minut kódy k odpalovacímu zařízení a zneškodníte bombu?! Společně se budete radovat z vašich úspěchů a o hře se budete bavit ještě dlouho!

TAJEMNÁ PRACOVNA
(obtížnost 80 %)
Velmi zábavná úniková hra plná originálních nápadů a skrytých hádanek. Postupně budete nacházet nové šifry, získávat nové předměty, otevírat zamčené dveře a objevovat nové prostory. Průběh hry je kombinace detektivky, Šifry mistra Leonarda a pevnosti Boyard. Na první pohled nic nedává smysl, avšak při důkladném prozkoumání prostředí si hráči začnou dávat věci do souvislosti a nacházet v nich logiku.

Více informací na ostrava.thechamber.cz.

Čestmír Kalus, cestmir.kalus@mensa.cz, tel. +420 775 237 845

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.