Detail akce

24.03.2018 19:00 - 31.03.2018 10:00, Dolomity - Val di Fiemme
SIG Lyžování připravil pro všechny zájemce v termínu 24.- 31.března 2018 ve Val di Fiemme (Dolomity) Jarní lyžování.

SIG Lyžování připravil v termínu 24. - 31.března(tedy v době, kdy je ještě krásný sníh a poloprázdné sjezdovky) pro všechny mensany i nemensany, jejich rodiny a přátele, lyžaře, snowboardisty i milovníky jarního alpského středomořského sluníčka tradiční Jarní lyžování.
Akce se tradičně koná ve Val di Fiemme, v Dolomitech.
Zde se nachází několik lyžařských areálů o celkovém počtu 93 sjezdovek všech obtížností, o celkové délce 115 km, obsluhovaných 46 lanovkami a vleky.
Ubytování (ve velkém komplexu na okraji Cavalese, cca 1,5 km od lanovky na skiareál Alpe Cermis, kam jezdí skibus a je u ní bezplatné parkoviště) máme za ceny od 3.046,- Kč na týden a osobu (za tuto cenu je ubytování v apartmánu pro 7 osob o 3 místnostech s koupelnou a kuchyňským koutem), za příplatek lze zvolit apartmán pro menší počet osob. V budově je zdarma k dispozici menší bazén a pro osob starší 16 let i sauna, pro děti do 10 let je zdarma k dispozici dětský koutek a dále je v areálu rozlehlá zahrada s dětským hřištěm. Cena zahrnuje závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), ložní a koupelnové prádlo. Konkrétní typ apartmánu bude dohodnut po přihlášení a bude potvrzena i konečná cena (do té doby je přihláška nezávazná).
Program na místě je individuální.
Skipas na 6 dní, platný v celém Val di Fiemme máme za sníženou cenu 4.559,- Kč na osobu (cena na místě je cca 230 €). Starší děti a junioři mají na skipasy 780,- Kč slevu. Pro menší děti máme zajištěny skipasy zdarma. Za příplatek lze objednat skipasy na 7 dní nebo skipasy, platné v celých Dolomitech (Dolomiti Superski, více než 1.000 km sjezdovek), bližší informace sdělíme na vyžádání.
Na přání lze zajistit velmi kvalitní pojištění, zahrnuje automaticky i pojištění storna v daných případech viz pojistné podmínky.
Dále je na přání možno zajistit autobusovou dopravu. Na místě se hradí pobytová taxa ve výši 2,- € / osoba starší 14 let / noc (zahrnuje např.používání skibusů apod.) Při ubytování je nutno předložit embosovanou platební kartu nebo složit vratnou kauci ve výši 150 €, která bude vrácena při předání apartmánu v řádném stavu.
Osoby, které se v posledních 3 letech účastnily akcí SIG Lyžování, mají ze všech cen (včetně pojištění) slevu cca 2%. Uvedené ceny platí v současné době a budou se postupně zvyšovat až o 9%.
Poznámka: Ubytování je odlišné od předchozích let a je odlišné, než je původně uvedeno v časopisu Mensy ČR.
Poznámka: Zájemci ze Slovenska hradí uvedené ceny v eurech na účet u slovenské banky, přesná cena bude potvrzena po přihlášení (do té doby je přihlášení nezávazné).

Aleš Vencko, vencko@seznam.cz

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.