Detail akce

Mensovní sportovní zájezd do Kyrgyzstánu

22.08.-09. 09.2018, - Kyrgyzstán
Poznejte krásy Kyrgyzstánu - příroda + etnosporty...

Ráda bych Vás pozvala k objevování krás Kyrgyzstánu. Činím tak na základě dvojnásobné osobní zkušenosti. Tou první byly Nomádské hry 2016, tou druhou trénink na MS 2017, obojí v oblasti jezera Issyk-kul. Nomádské hry 2018 se budou konat 2. - 8. září. Česká Republika bude soutěžit minimálně v Mankale a v Ordo. Bereme i další sportovce, pokud se zde přihlásí a bereme i turisty, kteří naše zápolení budou chtít vidět. Seznam sportů a spoustu informací o festivalu viz www.worldnomadgames.com. (anglicky či rusky)
Sportovci budou mít po celou dobu hrazené ubytování a stravu, letenky si hradíme sami.

Tým Ordo bude moct trénovat v polovině července v Pardubicích a pak dle možností od 23.8. v Bishkeku. Následně se zúčastní turnaje. Ostatní mohou poznávat ostatní etnosporty a nebo krásnou přírodu v okolí, Bishkek, Karakol, hory, horké prameny. Možnost navštívit i sousední Kazachstán, kousek za hranicemi je národní park Ile-Alatau...

Fotky a reportáže z pobytu v roce 2016 a 2017 a veškeré infomace najdete na www.mankala.cz/kgz18.php.

Stále hledáme několik posledních mužů na ORDO. Přihlášku týmu musíme odeslat do 15. 7.

Hana Kotinová, hakvago@seznam.cz, tel. 732142964
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Chci jet jako sportovec nebo jen turista?:
Poznámka:

Přihlášením vstupujete do smluvního vztahu s Mensou České Republiky. Provedení služby s sebou nese nutnost zpracování a uchování výše uvedených osobních údajů. Zpracovatelem těchto údajů je Mensa České Republiky, IČ 45248591, Španielova 1111/19, 16300 Praha 6 - Řepy.
Podrobné informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů i o Vašich právech naleznete na adrese www.mensa.cz/gdpr.
Vezměte prosím na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Dle stanov Mensy ČR musí účastníci akcí respektovat pravidla stanovená organizátorem.