Detail akce

Mensovní zájezd do Kyrgyzstánu

předběžné datum: 24.8. - 9.9. 2018, - Kyrgyzstán
Poznejte krásy Kyrgyzstánu - příroda + etnosporty...

Ráda bych Vás pozvala k objevování krás Kyrgyzstánu. Činím tak na základě dvojnásobné osobní zkušenosti. Tou první byly Nomádské hry 2016, tou druhou trénink na MS 2017, obojí v oblasti jezera Issyk-kul. Nomádské hry se (dopadnou-li dobře říjnové volby) budou opět konat v prvním zářijovém týdnu. Najde-li se 7 mužů, kteří utvoří tým pro hru Ordo, či jiní sportovci, budou moci jet na celou dobu zadarmo. Tým Ordo bude cca týden trénovat, pak se zúčastní turnaje. Ostatní mohou poznávat ostatní etnosporty a nebo krásnou přírodu v okolí, Bishkek, Karakol, hory, horké prameny. Možnost navštívit i sousední Kazachstán, kousek za hranicemi je národní park Ile-Alatau... Spousta informací o nomádských hrách na www.worldnomadgames.com.
Předpokládané ubytování v lázeňském komplexu Goluboj Issyk-kul. Fotky, reportáže a veškeré infomace najdete na www.mankala.cz/kgz18.php.
Termín odletu a příletu je mírně flexibilní. Orientační cena pro turisty - letenka a týdenní pobyt dohromady 15-20 tis. CZK.
A i kdyby náhodou nakonec nomádské hry nebyly, mám tam jisté zázemí a spoustu známých, kteří nám rádi budou dělat průvodce, už to je domluvené...

Hana Kotinová, hakvago@seznam.cz, tel. 732142964
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Chci jet jako sportovec nebo jen turista?:
Poznámka:

Odesláním této přihlášky udělujete souhlas se zpracováním a uchováním takto poskytnutých osobních údajů Mensou ČR. Poskytnuté údaje slouží pouze k organizačnímu zajištění výše uvedené akce, nebudou poskytnuty třetí osobě. Požádáte-li o jejich odstranění, budou po ukončení akce vymazány.
Souhlas udělujete na dobu neurčitou a jeho poskytnutí je dobrovolné. Právo na přístup k informacím o zpracování osobních údajů, jejich opravu, doplnění či likvidaci a práva při vzniku jiné než majetkové újmy při zpracování osobních údajů se řídí ust. § 12 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
Vezměte na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Dle stanov Mensy ČR musí účastníci akcí respektovat pravidla stanovená organizátorem.