Detail akce

Mensovní zájezd do Kyrgyzstánu

předběžné datum: 24.8. - 9.9. 2018, - Kyrgyzstán
Poznejte krásy Kyrgyzstánu - příroda + etnosporty...

Ráda bych Vás pozvala k objevování krás Kyrgyzstánu. Činím tak na základě dvojnásobné osobní zkušenosti. Tou první byly Nomádské hry 2016, tou druhou trénink na MS 2017, obojí v oblasti jezera Issyk-kul. Nomádské hry se (dopadnou-li dobře říjnové volby) budou opět konat v prvním zářijovém týdnu. 7 mužů, kteří utvoří tým pro hru Ordo tam mohou jet dokonce na celou dobu zadarmo. Týden budou trénovat, pak se zúčastní turnaje. Ostatní mohou poznávat ostatní etnosporty a nebo krásnou přírodu v okolí, Bishkek, Karakol, hory, horké prameny. Možnost navštívit i sousední Kazachstán, kousek za hranicemi je národní park... Spousta informací na www.worldnomadgames.com
Předpokládané ubytování Goluboj Issyk-kul, což je asi tak dvouhvězda, jsou to lázně. Na pokoji televize a lednice, dva dvoulůžkové pokoje mají společné sociální zařízení. Fotky a reportáže najdete na www.mankala.cz. Orientační cena - zpáteční letenka 10000 CZK, pobyt viz http://www.i-kul.kg/goluboj-issyk-kul/ Polodenní exkurze mě stála 500 Som. Somy se aktuálně dělí třema.

Hana Kotinová, hakvago@seznam.cz, tel. 732142964
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Chci jet jako sportovec nebo jen turista ?:
Poznámka:

Odesláním této přihlášky udělujete souhlas se zpracováním a uchováním takto poskytnutých osobních údajů Mensou ČR. Poskytnuté údaje slouží pouze k organizačnímu zajištění výše uvedené akce, nebudou poskytnuty třetí osobě. Požádáte-li o jejich odstranění, budou po ukončení akce vymazány.
Souhlas udělujete na dobu neurčitou a jeho poskytnutí je dobrovolné. Právo na přístup k informacím o zpracování osobních údajů, jejich opravu, doplnění či likvidaci a práva při vzniku jiné než majetkové újmy při zpracování osobních údajů se řídí ust. § 12 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
Vezměte na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Dle stanov Mensy ČR musí účastníci akcí respektovat pravidla stanovená organizátorem.