Detail akce

Mensovní zájezd do Kyrgyzstánu

02.-09. 09.2018, - Kyrgyzstán
Poznejte krásy Kyrgyzstánu - příroda + etnosporty...

Ráda bych Vás pozvala k objevování krás Kyrgyzstánu. Činím tak na základě dvojnásobné osobní zkušenosti. Tou první byly Nomádské hry 2016, tou druhou trénink na MS 2017, obojí v oblasti jezera Issyk-kul. Nomádské hry 2018 jsou již potvrzené a budou se konat 2. - 9. září. Česká Republika bude soutěžit minimálně v Mankale (tří her - Toguzu, Turecké Mangaly a Oware a min. 6 turnajů v nich se může zúčastnit až 12 hráčů - každou hru hrají 2 muži a 2 ženy) a v Ordo (tým má 7 hráčů - mužů). Bereme i další sportovce, pokud se zde přihlásí a bereme i turisty, kteří naše zápolení budou chtít vidět. Seznam sportů a spoustu informací o festivalu viz www.worldnomadgames.com. (anglicky či rusky)
Sportovci budou mít po celou dobu hrazené ubytování a stravu, o letenkách se zatím vyjednává.

Tým Ordo bude moct mininálně týden před akcí na místě trénovat, pak se zúčastní turnaje. Ostatní mohou poznávat ostatní etnosporty a nebo krásnou přírodu v okolí, Bishkek, Karakol, hory, horké prameny. Možnost navštívit i sousední Kazachstán, kousek za hranicemi je národní park Ile-Alatau...

Předpokládané ubytování v lázeňském komplexu Goluboj Issyk-kul, případně jeho blízkém okolí. Fotky, reportáže a veškeré infomace najdete na www.mankala.cz/kgz18.php.
Termín odletu a příletu je flexibilní. Orientační cena pro turisty - letenka a týdenní pobyt dohromady 15-20 tis. CZK.

Hana Kotinová, hakvago@seznam.cz, tel. 732142964
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Chci jet jako sportovec nebo jen turista?:
Poznámka:

Odesláním této přihlášky udělujete souhlas se zpracováním a uchováním takto poskytnutých osobních údajů Mensou ČR. Poskytnuté údaje slouží pouze k organizačnímu zajištění výše uvedené akce, nebudou poskytnuty třetí osobě. Požádáte-li o jejich odstranění, budou po ukončení akce vymazány.
Souhlas udělujete na dobu neurčitou a jeho poskytnutí je dobrovolné. Právo na přístup k informacím o zpracování osobních údajů, jejich opravu, doplnění či likvidaci a práva při vzniku jiné než majetkové újmy při zpracování osobních údajů se řídí ust. § 12 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
Vezměte na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Dle stanov Mensy ČR musí účastníci akcí respektovat pravidla stanovená organizátorem.