Detail akce

Prohlídka Depozitáře vozidel MHD - Technické muzeum Brno

19.10.2017 14:50 - 16:00, Brno - Depozitář vozidel MHD, Holzova 4, Brno
Prohlídka Depozitáře vozidel MHD - Technické muzeum Brno

Depozitář vozidel MHD v Brně obsahuje desítky historických vozidel, viz http://www.technicalmuseum.cz/pamatky/depozitare-historickych-vozidel/ a především http://www.sabdigital.cz/expozicemhd/ Prohlídky jsou možné pouze pro organizované skupiny, proto nabízím tuto možnost pro členy i příznivce Mensy. Akce je vhodná pro všechny věkové skupiny, pouze jsou zakázány kočárky (a tedy i invalidní vozíky). Jedná se o depozitář, ne muzeum, takže se teple oblečte, počítejte, že tam může být špinavo, mohou se tam povalovat náhradní díly a nářadí, prostě autentično :)

Prohlídka začíná v 15:00, sraz o 10 minut dříve. Přesné místo srazu je u letadel https://mapy.cz/s/26iJ2 Doprava MHD autobusem č. 78 na zastávku Muzeum dopravy, autem možnost parkovat v areálu. Běžné skupiny mívají prohlídnuto za půl hodiny až hodinu, snad to nepřetáhneme moc přes hodinu a půl, náš pan průvodce byl varován, že budeme z Mensy. V případě potřeby možno odejít i v průběhu akce.

Vstupné 20 Kč za dospělého, 15 Kč za dítě.

Akce byla vytvořena pro velký zájem k akci http://www.mensa.cz/volny-cas/detail-akce?&id_a=8171 Komu vyhovují oba termíny, prosím hlaste se na tu volnější. Vhodný počet účastníků je 10-15, maximální 20.

Hana Druckmüllerová, hana.druckmullerova@mensa.cz, tel. 737 827 808

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.