Detail akce

Retro setkání Hálův mlýn 2018

21.-23. 09.2018, Brno - Hálův mlýn
Setkání po 25. letech od prvního mensovního setkání na Hálově mlýně v roce 1993

Setkání nejen pro pamětníky a účastníky setkání v roce 1993, ale pro všechny mensany, kteří chtějí znovu zažít skvělou atmosféru na Hálově mlýně. V ceně 1000 Kč je zahrnuto ubytování na 2 noci s polopenzí. Těšit se můžete na hry i přednášky a další aktivity v překrásné přírodě kolem brněnské přehrady, podrobný program setkání se zatím připravuje. Část programu bude věnována vzpomínkám na první setkání. Znovu si zahrajeme některé hry, budou připraveny archivní materiály, staré časopisy. Stále ještě hledáme video, které bylo na původním setkání natočeno. Máte-li fotografie, video či jiný archivní materiál z té doby, budeme rádi, když nám je na setkání přinesete a zapůjčíte.
Další program bude nový, včetně aktuálních přednášek účastníků.
Čeká nás blok cestovatelských kuriozit, do kterého jistě přispěje skoro každý a blok přednášek o nejrůznějších aktivitách členů od světových rekordů, přes výcvik psa až po orientální nauky feng-šuej.
Prostor dostanou všichni účastníci, kteří chtějí pro ostatní zorganizovat hru, přednášku, či jinou aktivitu.
Setkání je otevřené, nemusíte být členem Mensy, také si s sebou můžete přivést rodinné příslušníky i kamarády, včetně těch čtyřnohých. Děti se mohou účastnit programu také. Stejně jako v minulosti je možné absolvovat jen část setkání.
Platbu za setkání zasílejte na mensovní účet č. 2700060273/2010, variabilní symbol uveďte do přihlášky, do poznámky uveďte své jméno.
V tuto chvíli je již kapacita naplněna. Posledních pár míst je rezervováno pro zahraničí a VIP účastníky. Máte-li zájem se setkání zúčastnit, napište přímo na dole uvedený e-mail, sdělíme vám, zda se nějaké lůžko uvolnilo.


Milada Pytelová, milada.pytelova@mensa.cz, tel. +420 602171498

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.