Detail akce

SIG Seberozvíjení - Kecy a hry

26.04.2018 16:00 - 20:00, Brno - Helfertova 7
Přijďte si zahrát novou hru Krycí jména duet nebo jinou hru nebo jen tak pokecat na Helfertovu 7.

Kde: Helfertova 7
Kdy: Akce začíná ve 16, nicméně pozdní příchody jsou možné, zvláště po domluvě. Akce bude končit dle účastníků, především dle účastnice Emmy (20:00 je odhadovaný konec dle Emmy/Mášule).
Pro koho: Akce je vhodná pro dospělé a děti ve věku, kdy si užijí složitější deskovou hru.
Jak se tam dostat: Pro auto se špatně hledá parkovací místo, obvykle je volno za rohem na ulici Černopolní směr vila Tugendhat.

MHD jezdí kolem celé čtvrti ze všech stran, nejbližší zastávka je Dětská nemocnice 3, 5, 9. Dále zastávka Schodová nebo nám. 28. října linky 67. Dále zastávka Tomanova linky 9 a 11 z Lesné, nebo druhá zastávka Jugoslávská linky 9 a 11. Ale i Zimní stadion linky 25 a 26.

Helfertova 7 je normální bytový dům, ale pozor, vedle něj je několik budov označených jako 7a, 7b, 7c i 7d. Ty to nejsou. Na zvonku je (nejen) moje jméno.

Základní občerstvení (čaj, voda) bude k dispozici, ostatní dle své chuti a potřeby (např. přezůvky - přezůvky) si přineste sebou.

K dispozici máme tyto hry: Krycí jména - duet, Kronika panství (2-4), Puerto Rico, Genial, Šestiměstí i s rozšířením, Kamionem po Evropě, bláznivé člověče, Twister, Diplomacy;), Cashflow, Finanční svoboda, Union Pacific, Sankt Petersburg, Abaku, Carcassonnike, Super farmář, Bang (včetně mnoha rozšíření), Křížovka (hra se slovy), karetní Scrabble (s rozšířenými pravidly), Dominion (základní, Prosperita, Intriky).
A další, pokud donesete, pokud se podaří dopravit hry z MS Brna.

Akce je den před celostátním setkáním v Zaječí. Kdo ze vzdálených by chtěl, může přespat u nás nebo u Pavla Terbera a druhý den pokračovat směrem do Zaječí (Pavel pro své ubytované nabízí i odvoz)

Počet míst omezen na 15!

Vladimír Kutálek, vladimir.kutalek@mensa.cz, tel. 777 184 284

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.