Detail akce

Trénink improvizačních dovedností

12.03.2018 18:30 - 21:30, Praha - Praha - CIIRC, Jugoslávských partyzánů 1580/3
Trénink vede David - bude se experimentovat
Věková kategorie: 18+
Akce je otevřená i nečlenům Mensy
Vstup zdarma
Pohodlné oblečení a boty ... podlaha je také místo, kde se můžeme navzájem potkávat

Úvodní trénink navštívilo 15 nadšených improvizátorů. Jsem moc rád, že se všem improvizace zalíbila a že snad téměř všichni projevili zájem pokračovat dál. Bylo nám prostě fajn, úžasně jsme se vyblbli a užili si skvělý večer. Velký dík za to patří i Míše Puchalkové, která první trénink vedla a skvěle nastartovala naši skupinu.

Domluvili jsme se na místě, že založíme SIG improvizace a že se budeme scházet v liché pondělky a sudé čtvrtky, vždy od 18:30 do 21:30 (lichá/sudá podle čísla týdne v roce).

Pondělní tréninky povede David, absolvent Theaterpaedagogik BuT (https://dasei.eu/). Je to můj bývalý kolega z improvizační skupiny KOPR. Čtvrteční tréninky povedu já (Masos-x).

Toto neobvyklé rozložení termínů (Po a Čt) jsme zvolili proto, abychom sladili různorodé časové možnosti zájemců. A tak se bude na všech trénincích scházet silné jádro SIGu a několik členů bude docházet alespoň jednou za 14 dnů.

Vůbec přitom nevadí, že jste nebyli na úvodním tréninku (třeba proto, že vás skolila chřipka). Nastoupit do rozjetého vlaku můžete kdykoli a ostatní vám pomohou se chytit a užít si to naplno. O tom improvizace je: pomáhat si navzájem, podporovat se, přijímat nabídky a rozvíjet je, nechat druhého zazářit.

Neváhejte proto s přihláškou. Zájem je velký.

Miroslav Charvát, m.charvat@mch-design.net, tel. 606 427 893

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.