Detail akce

Ordo - tréninkové soustředění, výuka a turnaj

14.-15. 07.2018, Pardubice - v blízkosti zimního stadionu
Vyzkoušejte si u nás neznámý sport Ordo pod vedením kyrgyzského trenéra.

Srdečně Vás zvu na trénink a první český turnaj ve sportu Ordo. Proběhne o víkendu 14. a 15. července, ale protože trenér bude přítomen po většinu období 12. - 20. července, je možno v případě zájmu zkoušet i mimo uvedený víkend.

Pravidla sportu Ordo najdete na www.mankala.cz/ordo.php

Chcete-li se přidat, doražte na Zimní stadion, a ptejte se u stolů označených MANKALA, TOGUZ KUMALAK, OWARE. Býváme na začátku pod schody, levá strana. Půjdete-li střední uličkou, měli byste na stolech zahlédnout kromě modrých či bílých desek s kuličkami též mensovní časopisy.

Hana Kotinová, hakvago@seznam.cz, tel. 732142964
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:

Přihlášením vstupujete do smluvního vztahu s Mensou České Republiky. Provedení služby s sebou nese nutnost zpracování a uchování výše uvedených osobních údajů. Zpracovatelem těchto údajů je Mensa České Republiky, IČ 45248591, Španielova 1111/19, 16300 Praha 6 - Řepy.
Podrobné informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů i o Vašich právech naleznete na adrese www.mensa.cz/gdpr.
Vezměte prosím na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Pokud nechcete uvést své jméno ve veřejném seznamu přihlášených, uveďte do jména a příjmení: 'účastník' a své jméno a příjmení uveďte do poznámky.
Dle stanov Mensy ČR musí účastníci akcí respektovat pravidla stanovená organizátorem.


Zatím se nikdo nepřihlásil.