Detail akce

Deskoherní týden

12.-22. 07.2018, Pardubice - zimní stadion
Festival šachu a her v Pardubicích nabízí možnost pro setkání nadšenců pro deskové hry.

Již po jedenácté budu v Pardubicích organizovat mezinárodní mankalový festival. Každý rok tam vozím i nějaké hlavolamy, každý rok tam máme velké množství známých i téměř neznámých deskových her a víc než 50 zahraničních účastníků jen na mankalu. Na celý festival přijíždí několik tisíc lidí z více než 50 zemí. V programu najdete kromě šachových turnajů turnaje snad všech českých herních federací, Abaku, Quartino, velký mezinárodní turnaj ve skládání Rubikovky, Grand Prix turnaj v řešení logických úloh.

Přijďte zapařit deskovky s námi ...

Stránky festivalu s podrobným programem: www.czechopen.net

Hana Kotinová, hakvago@seznam.cz, tel. 732142964
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:

Přihlášením vstupujete do smluvního vztahu s Mensou České Republiky. Provedení služby s sebou nese nutnost zpracování a uchování výše uvedených osobních údajů. Zpracovatelem těchto údajů je Mensa České Republiky, IČ 45248591, Španielova 1111/19, 16300 Praha 6 - Řepy.
Podrobné informace o ochraně a zpracování Vašich osobních údajů i o Vašich právech naleznete na adrese www.mensa.cz/gdpr.
Vezměte prosím na vědomí, že na akcích je obvyklé pořizování fotografií, ty bývají umístěny ve veřejné fotogalerii Mensy ČR, Vaše jméno a příjmení může být rovněž zveřejněno ve veřejném seznamu přihlášených.
Pokud nechcete uvést své jméno ve veřejném seznamu přihlášených, uveďte do jména a příjmení: 'účastník' a své jméno a příjmení uveďte do poznámky.
Dle stanov Mensy ČR musí účastníci akcí respektovat pravidla stanovená organizátorem.


Zatím se nikdo nepřihlásil.