Detail akce

Transsexualita

13.08.2018 17:00, Brno - Helfertova 7
Vše o transsexualitě, co jste se báli zeptat nebo jste se neměli koho zeptat.

Vše o transsexualitě, co jste se báli zeptat nebo jste se neměli koho zeptat.

Osobně vím o transsexualitě málo, o něco málo víc než je na wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Transsexualita. A to málo se týká zákonů.
Nicméně jako rodiči se mi může stát, že mám nebo budu mít některé z dětí transsexuálem. Popř. když potkám na ulici transsexuála. Jak to poznat? Jak se chovat? Jak mu pomoci? Prozradím osobní údaj: nejsem transsexuálem a vůbec si tedy netroufám se vcítit do této pro mě neobvyklé situace. To jsou otázky, které byly motivací uspořádat tuto diskusi. Připravte si své otázky, pokud vaše motivace je ať už podobná nebo naprosto jiná.

Host bude z Prahy a má k tématu co říct, protože tímto tématem doslova a do písmene žije.


Kde? Na Helfertově 7, Brno. Kdyby se přihlásilo víc lidí než 15, další budou náhradníci a pokusím se vymyslet, kam případně debatu přesunout. Nezaručuji: proto se přihlašujte co nejdříve.

Jak se tam dostat: Pro auto se špatně hledá parkovací místo, obvykle je volno za rohem na ulici Černopolní směr vila Tugendhat.

MHD jezdí kolem celé čtvrti ze všech stran, nejbližší zastávka je Dětská nemocnice 3, 5. Dále zastávka Schodová nebo nám. 28. října linky 67. Dále zastávka Tomanova linky 11/12 z Lesné, nebo druhá zastávka Jugoslávská linky 11/12. Ale i Zimní stadion linek 25 a 26.

Helfertova 7 je normální bytový dům, ale pozor, vedle něj je několik budov označených jako 7a, 7b, 7c i 7d. Ty to nejsou. Na zvonku je (nejen) moje jméno.

Počet míst je omezen na 15.

Vladimír Kutálek, vladimir.kutalek@mensa.cz, tel. 777 184 284

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.