Detail akce

Herní večeře

27.08.2018 16:00 - 19:15, Brno - Helfertova 7
Hry, kecy, králičí rizoto, pivo, víno, voda.

Základní občerstvení (čaj, voda) bude k dispozici, ostatní dle své chuti a potřeby (např. přezůvky - přezůvky) si přineste sebou.
Mimořádně bude k dispozici nealkoholické i alkoholické pivo, alkoholické víno a navíc se můžete těšit na králičí rizoto.

Kde? Na Helfertově 7, Brno.

Jak se tam dostat: Pro auto se špatně hledá parkovací místo, obvykle je volno za rohem na ulici Černopolní směr vila Tugendhat.

MHD jezdí kolem celé čtvrti ze všech stran, nejbližší zastávka je Dětská nemocnice 3, 5. Dále zastávka Schodová nebo nám. 28. října linky 67. Dále zastávka Tomanova linky 11/12 z Lesné, nebo druhá zastávka Jugoslávská linky 11/12. Ale i Zimní stadion linek 25 a 26.

Helfertova 7 je normální bytový dům, ale pozor, vedle něj je několik budov označených jako 7a, 7b, 7c i 7d. Ty to nejsou. Na zvonku je (nejen) moje jméno.

K dispozici máme tyto hry: Krycí jména - duet, Kronika panství (2-4), Puerto Rico, Genial, Šestiměstí i s rozšířením, Kamionem po Evropě, bláznivé člověče, Twister, Diplomacy;), Cashflow, Finanční svoboda, Union Pacific, Sankt Petersburg, Abaku, Carcassonnike, Super farmář, Bang (včetně mnoha rozšíření), Křížovka (hra se slovy), karetní Scrabble (s rozšířenými pravidly), Dominion (základní, Prosperita, Intriky).

Počet míst je omezen na 15.

Vladimír Kutálek, vladimir.kutalek@mensa.cz, tel. 777 184 284

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.