Detail akce

PAVEL KYSILKA - Vítejte v 6D světě

31.10.2018 17:00 - 19:00, BRNO - Moravská zemská knihovna
O digitální revoluci a dopadech na byznys, ekonomiku a společnost se známou českou osobností.“Exponenciální technologie a generace mileniálů mění náš život, práci a podnikání. “Dobrý hráč je tam, kde je puk, skvělý tam, kde puk bude”, řekl Wayne Gretzky. Porozumění tomu, kam nás nese digitální epocha, nám dává šanci využít jejích příležitostí a vyhnout se hrozbám.“

PAVEL KYSILKA
Je zakladatel a předseda správní rady 6D - projektu, který podporuje české lídry, podnikatele a manažery při využívání možností digitální doby. Pavel v minulosti proslul jako guvernér ČNB, v 90. letech zodpovídal za zavedení české koruny. Z pozice experta Mezinárodního měnového fondu se podílel na zavedení národních měn v řadě východoevropských zemí. Byl také generálním ředitelem a hlavním ekonomem České spořitelny. Působil v dozorčí radě České exportní banky a Českomoravské záruční a rozvojové banky. Byl prezidentem České společnosti ekonomické a viceprezidentem Bankovní Asociace. Třikrát získal ocenění Bankéř roku. Aktuálně je členem správních nebo dozorčích rad několika českých univerzit, Aspen Institutu, neziskové organizace Dobrý anděl nebo Nadace Leoše Janáčka. Je prezidentem národního festivalu Smetanova Litomyšl. Pavla baví digitální revoluce a nadšeně sleduje její ekonomické, byznysové a sociální dopady.

kdy: středa 31.10. 2018
čas: 16:45 - 19:00
místo: Moravská zemská knihovna - sál 6.patro
adresa: MZK, Kounicova 996/65a, Brno (mapa)
MHD: zastávka Klusáčkova (TRAM 12, TROL 34,36, BUS 81)
pozn: přijďte prosím včas

Akce je určena všem, veřejnosti i studentům a díky dobrovolníkům zdarma (vstupné jen symbolické dobrovolné). Je určena pro max 45 přihlášených.

Akci pro vás připravil SIG Manager: Mensa, YouTube, Facebook

Stanislav Wolf, ing.wolf@seznam.cz, tel. 604 623 092

Přihlašování na tuto akci bylo ukončeno.