Stránky místní skupiny Hradec Králové

Kontakty MS HK

Pravidelné schůzky MS Hradec Králové:

Schůzky se konají zpravidla každé první úterý v měsíci - nově od 17 hodin - a v letošním roce budeme zřejmě místa konání střídat, takže sledujte kalendář nebo si nastavte na intranetu Mensy odběr novinek z MS HK.

Chcete mezi nás? Informace o testování IQ naleznete zde.

Plánované akce:

Mimořádná PÁTEČNÍ schůzka - PÁTEK 20. 5. 2022 od 17 h - tentokrát v restauraci Kobyla. Více zde.

Pravidelná schůzka - úterý 7. 6. 2022 od 17 h - místo bude upřesněno.

A co plánujeme dál? Kromě pravidelných schůzek určitě další výlety (do Broumovských stěn, na Benecko), bowling, únikovku...

Uskutečněné akce:

2022

Schůzka 3. 5. 2022 v restauraci Pivovarské domy.

Schůzka 5. 4. 2022 v restauraci Kobyla.

Schůzka 1. 3. v restauraci U Děravýho kotle.

2022 leden az brezen

Schůzka 1. 2. v Hospodě Na Hradě. Schůzka 4. 1. v restauraci Escobara.

2021

Po první polovině roku, kdy jsme se scházet kvůli opatřením moc nemohli a z akcí jsme vedle pár schůzek zvládli jen květnovou víkendovku na Benecku, byla o to hektičtější druhá polovina. V červenci jsme strávili jednu sobotu túrou po Broumovských stěnách, vyrazili společně do kina, a taky začali (opět) s přípravou podzimního celostátního setkání v Krkonoších, které bylo přeložené z předchozího roku. Nakonec jsme byli nuceni změnit nejen termín, ale na poslední chvíli i místo, ale setkání se vyvedlo a překvapivě nám poslední zářijový víkend v Rokytnici nad Jizerou přálo i počasí. Abychom nevychladli, hned jsme plynule přešli k přípravě krajského kola Logické olympiády, které se konalo počátkem listopadu. V listopadu jsme ještě zašli na Lasergame a v prosinci jsme si dali akce rovnou dvě - nejprve tradiční předvánoční bowling, a pak celý ten zvláštní rok zakončili mezi svátky únikovkou Bílá past.   

2021 listopad prosinec

2021 Broumovsko

2020

V tomto roce proběhlo kvůli koronaviru méně akcí než v jiných letech, některé schůzky musely být zrušeny, ale v rozvolněnějším období jsme zvládli třeba grilování s fotbálkem v Šimkových sadech nebo skvělý víkend na Benecku (strávený plánováním celostátního setkání, včetně projití trasy bojovky).

2020 Benecko 

2019

Počátkem roku jsme změnili místo pravidelných schůzek na restauraci Escobara. Ani letos nechyběly tradiční akce jako červnová návštěva festivalu Divadla evropských regionů, předvánoční bowling nebo prosincová návštěva divadla - tentokrát derniéra hry Černá voda. Absolvovali jsme únikovou hru (Útěk ze Scotland Yardu), několik grilovaček, a také hledali vhodné místo pro celostátní setkání, které jsme měli pořádat na podzim 2020.

2018

Scházeli jsme se vždy první úterý v měsíci v restauraci Útulek, kde jsme vedle povídání a plánování dalších akcí  hráli deskové hry (Krycí jména, Východní Čechy apod.). V červnu jsme zamířili na festival Divadla evropských regionů, v listopadu zajistili organizaci krajského kola Logické olympiády, v prosinci změřili síly v bowlingu a také zhlédli představení Osm žen v Klicperově divadle.