Místní skupiny

MS Brno
http://brno.mensa.cz
brno@mensa.cz
Pavel Terber
předseda:
Pavel Terber
pavel.terber@mensa.cz
604 750 324

MS České Budějovice
http://budejovice.mensa.cz
budejovice@mensa.cz
Lucie Malechová
předsedkyně:
Lucie Malechová
lucie.malechova@mensa.cz
607 591 599

MS Hradec Králové
http://hradec.mensa.cz
hradec@mensa.cz
Věra Ivanová
předsedkyně:
Věra Ivanová
vera.ivanova@mensa.cz
721 333 979

MS Jihlava
http://jihlava.mensa.cz
jihlava@mensa.cz
Lubomír Jan Muzikář
předseda:
Lubomír Jan Muzikář
lubomir.jan.muzikar@mensa.cz
602 204 791

MS Karlovy Vary
http://vary.mensa.cz
vary@mensa.cz
Petr Čavojský
předseda:
Petr Čavojský
petr.cavojsky@mensa.cz
724 046 888

MS Olomouc
http://olomouc.mensa.cz
olomouc@mensa.cz
Dušan Fürst
předseda:
Dušan Fürst
dusan.furst@mensa.cz
724 593 140


MS Ostrava
http://ostrava.mensa.cz
ostrava@mensa.cz
Jiří Šmach
předseda: 
Jiří Šmach 
jiri.smach@mensa.cz
731 948 206

MS Pardubice
http://pardubice.mensa.cz
pardubice@mensa.cz
Jana Havlová
předsedkyně:
Jana Havlová
jana.havlova@mensa.cz
602 465 747

MS Plzeň
http://plzen.mensa.cz
plzen@mensa.cz
Věra Hellerová;
předsedkyně:
Věra Hellerová
vera.hellerova@mensa.cz
604 537 994

MS Praha
http://praha.mensa.cz
praha@mensa.cz
Tomáš Nováček
předseda:
Tomáš Nováček
tomas.novacek@mensa.cz
737 121 520 

MS Prostějov
http://prostejov.mensa.cz
prostejov@mensa.cz
Ladislav Frankl
předseda:
Ladislav Frankl
ladislav.frankl@mensa.cz
603 932 788

MS Ústí nad Labem
http://usti.mensa.cz
usti@mensa.cz
Iva Berčíková 
předsedkyně:
Iva Berčíková
iva.bercikova@mensa.cz
MS Zlín
http://zlin.mensa.cz
zlin@mensa.cz
Michal Blümel
předseda:
Michal Blümel
michal.blumel@mensa.cz


 

 



Kalendář AKCÍ
Po Út St Čt So Ne
Prosinec
50. týden 2018
10.12. Praha - IQ testy pro veřejnost, pro děti od 5 let i dospělé
10.12. SIG Literární tvorba
10.12. Divadelní představení, Světlá n. Sáz./Vysočina
11.12. Setkání posil týmu KK Logické olympiády Vysočina 2019
11.12. Vysočina - testování IQ (dospělí a děti od 6 let)
11.12. Schůzka MS Brno
11.12. MS Olomouc - pravidelná schůzka
11.12. Testování IQ od 9 let v Plzni
11.12. Setkání k organizaci Logické olympiády na Vysočině
11.12. Testování IQ, CIIRC (14+)
11.12. Rozvoj intranetu
12.12. Snídaně v Café Louvre
12.12. Jihoměstské setkání MS Praha v Chodovské tvrzi
12.12. Divadelní představení Osm žen
13.12. Školní testování IQ
13.12. Trutnov - IQ testy pro veřejnost (nově již i děti od 9 let)
13.12. DAVID NAVARA - ŠACHY, ČLOVĚK A DUŠE
13.12. Praha - trénink divadelní improvizace před diváky
14.12. Testování IQ (od 5 let)
14.12. Testování pro zájemce o studium na FIT VUT v Brně
14.12. Brno - testování IQ pro zájemce o studium na FI MU, věk 14+
14.12. Testování pro zájemce o studium na FIT VUT v Brně
14.12. Brno - testování IQ pro zájemce o studium na FI MU, věk 14+
14.12. Testování pro zájemce o studium na FIT VUT v Brně
14.12. Testování pro zájemce o studium na FIT VUT v Brně
14.12. Testování pro zájemce o studium na FIT VUT v Brně
14.12. Testování pro veřejnost od 5ti let
15.12. Vánoční duel ve hře Go
15.12. Vánoční bowling
16.12. Vánoční Drážďany
16.12. Cestovatelská beseda - USA a Japonsko
16.12. Předvánoční bowling v Balkánu
DSC10150.JPG
Vánoční večírek v Olšanech, 2014
DSC02822.JPG
Trésor de la Principauté de Monaco 25.6.2011
IMG_4527.JPG
MarS Jevíčko 18.04.2011